reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Kochane życzę Wam zdrowia, szczęscia i spokoju na Święta, rodzinnej atmosfery, spełnienia marzeń i samych szczęśliwości :*

My już się zbieramy do moich rodziców, więc zajrzę do Was pewnie jutro wieczorkiem. Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie i tym małych lokatorów z brzuszków :-) Buziaczki
 
pozdrawiam wszystkie mamusie przyszłe :)
dojedzcie wszędzie szczęsliwie, bawcie się dobrze, nie przemęczajcie :) no i żeby wszystko poszło zgodnie z planami :))
ja nadal bede miała utrudnione kozystanie z netu :( ale jestem dobrej myśli :)

co sie u mnie działo ostatnio to masakra, dawno sie tyle nie zryczałam, takie problemy z chorym zębem ze zadnej nie zyczę, ból ze po suficie chciałam chodzić, po 1,5tyg katuszach w końcu udało sie ząbek naprawić narazie...
to tak pokrótce
wszystkiego miłego papa
 
U mnie już wszystkiego koniec... Całe szczęście :wściekła/y: Bo znowu mi plecy siadają..:-( Teraz tylko czekamy na teściową i będzie świąteczna kolacyjka:tak: Mniami...

Wam mamusie życzę Wesołych świąt... I spełnienia marzeń..
Pozdrowionka;-)
 
O ale tu pusciutko, wszyscy jeszcze ucztuja:)
My juz wrociliśmy z wigilii i odpoczywamy po tym obżarstwie:zawstydzona/y: Zawsze sobie przed wigilia powtarzam zeby nie jesc za duzo, ale jak juz czlowiek siedzi przy tym stole to to dziubnie tamto dziubnie a potem brzuszek pelny...
 
Witaj Paulineczka :-) Nie 3 na 29.05 bo ja też :-)
Dzis tylko na śniadanko wstałam i znów w łóżeczku leeeeenistwo totalne :-D
Pozdrawiam majóweczki i brzusie :-)
 
O Jaa.. Ale jestem najedzona.. Wczoraj na wigilii, dziś u śniadanko u rodziców.. Heh..
I jeszcze później mnie czeka wyjście do siorki i jej dzieciaczków..
A teraz sobie leżę i czuję jak mój maluszek się wierci:tak:

milla_84 Witaj, witaj.. No to już jest nas 4 :tak: niebawem może będzie więcej;-)
 
reklama
Witam Świątecznie :-)

Strasznie uciekał mi czas przez te parę dni, zaraz spróbuję nadrobić zaległości.

Tymczasem chciałam życzyć zdrowych, pogodnych, mile spędzonych Świąt :-)
 
Do góry