reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam Yra on jest poprostu boski!!!! A pewnie jakie prezenty rozdał uhuhuu!!!! Gratuluję masz być z czego dumna! U nas za rok też taki bedzie śmigał!!! Pozdrowienia dla wszystkich i życze błogiego lenistwa
 
Czesc Dziewczyny !! :)
Dawno mnie nie bylo tutaj ..

yra cudowny Mikolajek, nie moge doczekac sie juz przyszlych swiat wtedy kazda z nas bedzie miala takiego slodziaka !! :-)
Ja tez mialam moja mala Mikolajke - siostrzyczke kochana, chociaz ona ma juz 6 lat, a dopiero co byla taka malutka tak ten czas leci
DSC_1113 - Kopia.jpg

U mnie z zebem juz prawie dobrze, w poniedzialek wyrwalam co przynioslo mi wielka ulge, nie czujac tego boluu. Pomalu sie goi, juz moglam jesc normalnie w swieta , bo na poczatku trzeba bylo uwazac .
Ale niestety zlapalo mnie chorubsko :-(Katar bol gardla, teraz okropny i uciazliwy kaszel, lecze sie wszelkimi domowymi sposobami ale nic nie pomaga, jest coraz gorzej, jutro rano do lekarza , pewnie nie obejdzie sie bez antybiotykow :( mam nadzieje ze to tylko nie zapalenie oskrzeli ani pluc :-(
Ale dla pocieszenia, moja dzidzia nie chcac mnie martwic dala sie w koncu poczuc !!!!! Od wczoraj w koncu czuje delikatne ruchy !!!!! :-D:-D:-D
 
reklama
Czesc Dziewczyny !! :)
Dawno mnie nie bylo tutaj ..

yra cudowny Mikolajek, nie moge doczekac sie juz przyszlych swiat wtedy kazda z nas bedzie miala takiego slodziaka !! :-)
Ja tez mialam moja mala Mikolajke - siostrzyczke kochana, chociaz ona ma juz 6 lat, a dopiero co byla taka malutka tak ten czas leci
Zobacz załącznik 312068

U mnie z zebem juz prawie dobrze, w poniedzialek wyrwalam co przynioslo mi wielka ulge, nie czujac tego boluu. Pomalu sie goi, juz moglam jesc normalnie w swieta , bo na poczatku trzeba bylo uwazac .
Ale niestety zlapalo mnie chorubsko :-(Katar bol gardla, teraz okropny i uciazliwy kaszel, lecze sie wszelkimi domowymi sposobami ale nic nie pomaga, jest coraz gorzej, jutro rano do lekarza , pewnie nie obejdzie sie bez antybiotykow :( mam nadzieje ze to tylko nie zapalenie oskrzeli ani pluc :-(
Ale dla pocieszenia, moja dzidzia nie chcac mnie martwic dala sie w koncu poczuc !!!!! Od wczoraj w koncu czuje delikatne ruchy !!!!! :-D:-D:-D
daria siostra wygląda jak młodsza kopia Ciebie:tak::-D
zdrówka życze

ja jutro jakieś foto wstawię bo nie chce mi się teraz szukać:-p późna godzina...:-D

wogóle to myslałam z ebedę miała czytania od zarypania.. a jednak nie..
pustki jak ta lala..
ja obżarta na maxa po świętach i ciągle coś dojadam:szok::sorry2:
i czuję że zaraz pęknę... ale jem dalej.. hihih
wpadnę jutro bo będe miała więcej czasu..
aaha przepraszam ale nie zdążyłam wypełnić listy przed świętami:zawstydzona/y:
ale zrobie to jutro:tak:
 
Do góry