reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

WESOŁYCH ŚWIĄT
nie miałam ostatnio czasu pogadać tutaj i niestety, ale wciąż cierpię na jego brak niestety ja w święta leniuchować nie mogę bo do pracy trzeba iść ale za to sylwester wolny.
 
reklama
Witam się świątecznie. Ja już w domku.. Na razie wpadłam do Was przelotem. Muszę trochę odpocząć wymęczyła mnie wczorajsza i dzisiejsza droga. Pogoda paskudna i przez to źle się jedzie. A
w dodatku prawie godzinę wyjeżdżaliśmy od mojej siostry (zakopaliśmy się). Ale cieszę się że już do domku dotarliśmy.
 
Wpadam się przywitać :-D
Brzuch mam dwa razy większy:-D:-D aaaaaaaale sobie odpoczęłam:-p.
goście są u nas na stałe do poniedziałku więc nie musze sie nigdzie ruszać,i jeszcze mama pomoże (czyt. zrobi wszystko za mnie)
 
poziomki :-D:-D:-D ty to masz dobrze. Ja strasznie padnięta jestem. Poleżałam trochę przed TV, odpoczęłam bo brzucho mnie pobolewał ( nie z obżarstwa ). Zaraz chyba spadam się myć i spać.
 
Jolek nospe łyknij-pomoże nie zaszkodzi.
Wczoraj chodziłam trzymając się mebli bo byłam tak zmęczona a rano leciała mi krew z nosa:dry:
A dzisiaj chodze od rana w piżamie:-p
 
jaki sliczny Mikolajek :tak:
a ja padam na twarz, wczoraj zaliczylam az 4 imprezy, najpierw u jednej babci meza, potem u drugiej babci, potem u przyszlych tesciow mojego szwagra, a potem u znajomych gdzie bylo nas chyba z 15 osob, bo swietowalismy powrot kolegi z Ameryki i wrocilismy do domu kolo 1 w nocy ale tlyko dlatego, ze tak sie obrzarlam tego dnia i juz nie mialam sily siedziec, do tego tak zmiksowalam jedzenie, ze nie moglam sie wyproznic :-D a teraz czuje sie jakbym miala kaca, chyba przeszlo na mnie z mojego meza, bo kazalam chlac mu cala noc zeby wypalil z siebie te bakterie, ktore chcialy go rozlozyc na lopatki, a co z dwojga zlego lepiej niech sie przechla i wyleczy niz ma mnie zarazic :-D
 
reklama
Do góry