reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam nową majóweczkę-Paulineczkę.Ja również mam termin na 29 maja, więc sama nie jesteś na końcóweczce.

Ja jestem padnięta dzisiaj znowu, od rana przy garach, nie mam już na nic siły. Jutro jeszcze na małe zakupy i z M. szybko ogarniemy mieszkanko z rańca bo dzisiaj już nam się nie chce.
 
Alex2712 hey:-)
O to już nas jest 3 gdzie mamy termin na 29 ;-)
Wiec koncoweczka maja jest nasza:-)
heh ja jutro również bede sprzatac, bo teraz kończy mi się piec serniczek:tak: i na dzisiaj mam już dosć.. już mi plecy siadają:-(
 
a ja już poczułam święta konkretnie...:dry:
bolą mnie plecy i nic mi się nie chce:-D
n a szczęście zostały 3 rzeczy do zrobienia...:tak: z czego uszka zrobi D bo przez niego zapomniałam kupić:-p:zawstydzona/y: i ma karę;-);-);-)

widze że już pusto się zrobiło...pewnie każda coś gotuje...
ja strasznie zgłodniałam.. i chyba idę coś zjeść :-D
 
A ja siedzę z nogami podniesionymi wyżej..postałam trochę nad deską do prasowania i mam kostki jak baloniki :/
 
Hejka kochane witam się poranną kawusią :tak:
Zaraz uciekam do mamci lepić pierożki , moje chłopaki jeszcze słodko śpią :-)

Pewnie już nie będę miała dzisiaj czasu aby zajrzeć , życzę raz jeszcze wszystkim kochanym majówkom i ich rodzinom zdrowych spokojnych świąt!!! Buziaki kochane :*
 
reklama
a ja lece dzis na gotowe jak co roku :-D jedyne co zrobie to salatke sledziowa

tak wiec tym swiatecznym akcentem wesolego Alleluja hihihi :-):-):-) Bogatego Mikolaja i zero niestrawnosci po dzisiejszych pysznosciach, cos czuje, ze te swieta beda dla mnie najwiekszym obrzarstwem, bo w koncu dla dwoch :-D

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego majowkowym mamusiom!


Uploaded with ImageShack.us
 
Do góry