reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie.
Mam u siebie bratanka mojego M (6-latka) na kilka dni wakacji, potem przyjeżdża moja chrześnica (10-latka) też na kilka dni, więc nie nudzi mi się :p
U nas jakoś leci. Pogoda zmienna - raz słonce, raz deszcz. Wolę to drugie, bo w upały nie wyrabiam. Czuję się ciężko, duszno mi i spać się chce. Tym bardziej,że ciśnienie mam przeważnie 90/50 a nawet kawy napić się nie mogę, bo po niej woreczek boli :(
Kilka dni temu natrafiłam na promocje ciuszków dla dzieciaków w sklepie internetowym C&A. Zamówiłam moim szkrabom (Gabi więcej, bo do szkoły) i czekam na przesyłkę.
Boli mnie krocze, brzuch się stawia, łykam magnezy i staram się odpoczywać, ale przy moich brzdącach to trudna sprawa :/
styna mały super przybiera. To facet, więc ma apetyt ;-):-p
jolek operacja męża się udała. Zaćma ściągnięta. Niestety na siatkówce robią się jakieś zrosty i za 3 tyg znowu jedzie na kolejny zabieg :dry:
Mały Filipek siostry dziś konczy roczek, a imprezkę mają w sobotę. Kupiliśmy mu krzesełko-fotelik na rower. Siostra chce z nim jeździć na przejażdżki :-)Dziś z M pakowaliśmy w kubusiowy papier i myślałam,że szału dostanę..:crazy:
Mi do rozszypki jeszcze troszkę zostało, choć pewnie znowu urodzę wczesniej ;) Jak miałam ostatnio USG to mlody jest o tydzień wyrośnięty do przodu :p Klejnotów nie pokazał, tylko tyłek - standard...:rofl2:
A tak poza tym lecę z wagi (dobrze,że on przybiera) i mam niską hemoglobinę 6,7:-(. Zajadam już trzeci rodzaj żelaza :/ Jestem po krzywej cukrowej (bleeee:baffled:), ale na szczęscie wynik dobry.
No a co u nas nowego;
- Gabi w sobotę jedzie do koleżanki na urodziny. Miałam dylemat co jej kupić, aż w końcu natknęliśmy się na super księgę z baśniami. Dorzuciliśmy słodycze i chyba prezent będzie OK. Nigdy wcześniej moja nie była nigdzie, więc zaczęło się... :tak:
- A Remik? Opatentował kilka dni temu wychodzenie z łóżeczka i to... górą!!! :szok:Kaskader nam rośnie!:szok: I leżę z nim na naszym łózku próbując go uśpić wieczorami. Czasem sił brakuje :p
 
reklama
Dobry wieczor mamy ;)

Poziomka gratulacje ;))

U Nas też upaly, mimo to Julka złapała katar.. Nauczyla się ostatnio odblokowywac telefon i wydzwania gdzie się da ..
Co do łóżeczka, też wychodziła górą, nie ważne ze szczebelki miala wyciągniete, dlatego musielismy łózeczko dać na strych bo strach było ze spadnie .
 
Hejka.

Milla gratuluję z całego serduszka:) A ogólnie jak sprawy się układają?? Małż wyjechał, przeprowadziliście się? Pisz co u Was więcej.

Mojeszczęścia pusto bo laski na facebooka się przeniosły.
Pisać jak któraś na fejsie i ma ochotę dołączyć zaprosimy:)

Persefona dużo się dzieje u Was goście, imprezki, wydatki... Zaraz rok szkolny się zacznie i następne urodzinki pewnie.
Cieszę się że operacja udana, szkoda że następna przed Wami. Lipa że masz kiepskie wyniki. Ale z tego co mi w ciąży ginka mówiła to nie tak łatwo się anemi pozbyć, ja się też z tym bujałam.

Andzia uda Ci się na pewno:)

23 may u nas też pomimo upałów Igi miał katar przez kilka dni i niestety gardło zainfekowane. Zdrówka życzymy.
 
Jolek dziękuję, czekam do 28.08. będę miała wizytę i mam nadzieję że zobaczę serduszko pięknie bijące :tak:Ja mam fc i prosiłabym o zaproszenie wysłać Ci na priv imię i nazwisko?
 
Alex kochana teraz na Fb siedzimy wszystkie! ott taka mała zmiana :) ale udziela się żelka hope agacio kamcia :) i ogólnie cała nasza czereda :)
Lepidoptera - kochana musisz założyć sobie też :))))

czekamy na Was :*
 
reklama
Do góry