reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Kurcze szkoda,ze forum sie rozpadlo.
Ja tego fb nie ogarniam, wszystko mi sie do przodu przewija jak chce ponadrabiac.
tepa jakas jestem czy co?

a tu nie ma z kim gadac:(
 
Witajcie dziewczyny.
Ja też tu zaglądam i widzę,że majowy wątek umiera śmiercią naturalną...
Nie pozwólmy na to!
Ja też musiałam się wypisać z grupy na facebooku,bo strasznie mi się zacinał jak dziewczyny pisały kolejne wiadomości, a o nadrobieniu już nie było mowy.
Także ja również będę tradycjonalistką i zapraszam tu na wygadanie się :)

mila GRATULACJE! Jesteś kolejną majóweczką ciężarną :) U nas już urodziła ypra, poziomka, niedługo ja, Alex i basiekkk ;) Trzymamy kciuki za prawidlowy rozwój dzieciątka :)
Andziu tobie też się kiedyś uda.Najwazniejsze aby być zdrowym :)
Alex jak się czujesz?
U nas przygotowania do szkoły pełną para.Gabi w tym roku idzie do pierwszej klasy :)
Łobuziak uczy się spania na dorosłym łózku i na razie jest już pewien sukces, za to z sikaniem marnie nam idzie...
Mąż ma niedługo kolejną operację oka (pewnie jeszcze będzie miał ich kolo 5)...
A ja szykuję się powoli na przyjście na świat naszego trzeciego bąbla. Zaczynam prać ciuszki niemowlęce, kompletuję braki w wyprawce i myślę,że niedługo będę pakowac torbę do szpitala...
A co u was kobitki?
 
milla ogromne gratulacje fasolinki. Niech rośnie zdrowo!!

Witajcie dziewuszki. Ale się majówki stąd wyniosły...nieładnie ;) Mnie też tutaj dawno nie było, ale też zostanę tradycjonalistką i będę tu wpadać :) U nas wszystko w porządku.Kuba rośnie i rozrabia, muszę się pochwalić, że już nie nosimy pieluszek, tylko załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne tak jak należy i tam gdzie należy :) Także to duuuży sukces ostatnich dni. Poza tym już nie jest tak wesoło, bo wczoraj zaliczyliśmy z Kubą pierwszą wizytę u dentysty i lapisowaliśmy początki próchnicy :no: Jestem załamana, wygląda na to, że mały słabe zęby odziedziczył po mnie, bo mój M. ma zębiska idealne, ani jednej plameczki, kompletnie nic. Za to ja męczę się z dentystami od 3-go roku życia i teraz Kuba tak samo :/ Pocieszam się tylko tym, że lepiej żeby miał próchnicę niż SM...A tak więcej to nic się nie dzieje, wszystko po staremu..Podminowana jestem, bo moja przyjaciółka trafiłą do kliniki do Bytomia z hipotrofią płodu, skurczami i małowodziem a do tego ma dość zaawansowaną nadpłytkowość i będzie mieć cc 2 września, ponad miesiąc przed terminem....

Pozdrawiam Was Kochane i udanej soboty. My później jedziemy na imprezkę do siostry, 20-lecie ślubu :)
 
Dzięki dziewczyny.

Persfona wiem, że dziewczyny urodziły :tak: w miarę w temacie jestem :-)

A mnie tak strasznie mdłości męczą, z Olą tak nie miałam :angry: Po za tym walczymy z Olą z pieluchami, idzie nam średnio, jak jednego dnia się cieszę bo bez wpadki to na drugi dzień już gorzej, ale mam nadzieję że za max miesiąc pożegnamy pieluchy.

Pozdrawiam i miłego wieczorka
 
Milla u nas też czasami wpadki się zdarzają, np. jak Kuba się czymś zajmie i zapomni zawołać. Zazwyczaj sam leci do łazienki i robi siusiu jak dorosły facet, na stojaka do dużego kibelka :-D Przekomicznie to wygląda. A kupkę jak chce to woła "be" i sam leci po nocnik, no ale tak jak mówię, zdarza się, że nie zdąży i jest klops. To początki, więc musimy być cierpliwe :) A co do mdłości to podobno dobrze, jak są, bo świadczy o wysokim poziomie hormonku utrzymującego ciążę (nie wiem ile w tym prawdy), ja z Kubą ani razu mdłości nie miałam, więc nie znam bólu tych męczarni...
 
reklama
hejka.


Persefona
wystarczy że wyłączysz powiadomienia z czata w telefonie na fejsie i od razu się wsio uspokaja:)
Jeju dopiero pisałaś że w ciąży jesteś a tu zaraz rodzić będziesz :szok:


Milla
pisałam chyba do Ciebie na fejsie, jak nic nie dostałaś to znakiem tego nie byłaś to Ty.

Mojeszczęścia daj mi namiary na siebie na priv.

Majowa
super że Kubuś taki zdolny. My już dawno nie używamy pieluszek:)

Ania ale z Ciebie marudka :p
 
Do góry