reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam i ja. Jeśli chodzi o odpieluchowywanie to u nas sukces za sukcesem dzisiaj tylko jedna wpadka na sam koniec dnia ale podejrzewam że to ze zmęczenia. Tak to sama woła i cieszy się jak zrobi:-) Jutro mam kontrole poporodową ale w sumie nie wiem po co pomacają brzuch i tyle nawet nie zajrzą do środka aby sie upewnić czy wszystko jest ok. Jedyny plus że małego znowu zważe.
Jolek tak to ta sama koleżanka. Dzwoniła dzisiaj jest przeszczęśliwa ze wreszcie się udało.
Persefona 500 zł książki do szkoły kurcze a co jak ktoś ma kilkoro dzieci masakra :szok:
 
reklama
Dziekujemy:**
Jolek moja siostra jest caly czas z nami i moja mam jak ma wolne

Byla dzisiaj u nas ortopeda i powiedziala ze wszystko sie samo ladnie zrosnie:)

Jestesmy w domku i z poczatku Lenka nie byla zadowolona z nowej siostry ale teraz ciesza si wszystkie 4:))
 
Hej kochane :*

u Nas po staremu :)) wczoraj oficjalnie Szymcio przestał być przedszkolakiem :) teraz miesiąc laby i zerówka :) zobaczymy jak będzie :))
po południu wybieramy się do Hani ;)

dużo zdrówka i miłego dnia dla wszystkich :*

(przepraszam że tak ogólnikowo :p :*)
 
Witajcie bb-babki

ja tylko na moment - za 2 godzinki zaczynam URLOOOOOOOOOP!!!:-D:-D:-D
potrzebuje go każda komórka mojego ciała, więc ciesze się ogromnie.W czwartek jedziemy do Łukęcina, mam nadzieję, że pogoda i humory nam będą dopisywać.
NIe wiem jak często będę zaglądać, bo w niedzielę mam gości, później kilka dni w domu razem i wyjazd.
to paaaaaaaa:-D
 
Dziewczyny witajcie :-)

Wpadłam tak na szybko. Jesteśmy na wakacjach na wsi, jutro wracamy do domu. Wczoraj na naszym łóżku okociła się kotka. Dokarmialiśmy ją na ganku. Wczoraj wracamy ze spaceru a u nas na łóżku porodówka. Wlazła oknem przez moskitierę :szok: Szukamy dla nich domu. Gospodarz mówi, że to nie jego i będzie trzeba zlikwidować :-(

2-dniowe kotki wraz z mamą szukają domu. Wczoraj wieczorem urodziły się 4 - rudy, 2 tygryski i 1 białoczarny, natomiast w nocy 2 czarne. Kotka - trikolorka. Lokalizacja - wieś niedaleko Lublina.

Poziomki - gratulacje :-)
 
Oj oj jaka tu cisza. Jolka nie zagląda to i nikt nie zagląda :p

Nie było mnie bo weekend w ruchu. W sobotę bibka z Jaipur i Olusiem w niedzielę mała wycieczka. A od wczoraj Igi chory. Byłam dziś z nim u lekarza bo nie podobała mi się jego chrypa. Standardowo gardło ma zainfekowane ale całe szczęście antybiotyk nie potrzebny. Mam nadzieję,że szybko postawimy go na nogi bo ponoć w weekend pogoda ma być.

Persefona i jak operacja małża ???
Siostrzeniec już roczek kończy...bosz jak to szybko zleciało. Ech zaraz Ty nam się rozsypiesz kochana.

Styna i co tam u Was jak po kontroli?? Super że koleżance się udało i to od razu dwójeczka :)

Futrzaczku udało Ci się pokombinować coś z tym szpitalem dla Szymka?? Ja muszę iść z tym moim naczyniakiem na wątrobie do poradni hepatologicznej, dzwoniłam się zarejestrować no i mam w październiku dzwonić i wtedy mi termin podadzą ( coś około kwietnia 2014 ! )

Lepi udanego urlopu !!!

Ypra i jak tam po urlopie, znaleźliście domek dla kotków???

Poziomka dobrze,że siostry przyjęły małą dobrze:) Oby tak dalej szło:) To kiedy wyjeżdżacie do angoli??

U nas ogólnie po staremu. M dalej w kraju, jakoś chyba nie wydaje mi się żeby miał wyjechać. Trzeba coś kombinować bo niedługo mi się wychowawczy kończy płatny więc trochę kasy nam odpadnie:(
Mojej siostry córa wylądowała kilka dni temu w szpitalu i okazało się że ma salmonellę.Całe szczęście że my jednak nie dotarliśmy do mojej siorki na te urodziny. Same wirusy u nich w domu i choróbska ostatnio :/
 
Witam i ja. Jejku masakra padam na twarz P pracuje cały dzień wraca przed 19 a ja sama z nimi i nie mam siły. Mały do 14, 15 wogóle nie śpi późńiej jak juz zaśnie to powienien spokojnie do wieczora z krótkimi przerwami spać powinien ale tu pojawia się Nadia która ledwo mały zasnie to musi do niego zajrzeć i obudzić. Dzisiaj o 17 już nie wytrzymałam i zaniosłam go na góre spać aby go po raz kolejny nie obudziła. Teraz już tak będę robić niech on sobie spokojnie na górze śpi.
Jolek kontrola ok. Omawiałyśmy formę antykoncepcji ponieważ ja nie mogę brać tych pigułek dla karmiących (bo po co skoro zabija mi libido i zakopuje 30m pod ziemią) co za tym idzie wszystko co hormonalne odpada gumki też bo mam uczulenie na latex więc została wkładka dopochwowa więc zostałam przebadana aby sprawdzić rozmiar więc wiem że w środku jest wszystko ok. No a mój klusek już ma 4800g i lekarka powiedziała że super przybiera mówi jak w sumie na 3 tygodniowe dziecko (ze względu na wcześniejszy poród) to nie ma zadnej różnicy od rówieśników.
 
Hej kochane :*

sorki że mnie nie ma ...
mężuś w poniedziałek 30ste urodzinki miał - imprezka w sobotę więc fala porządków i przygotowań :):Dpostaram się jakoś luknąć jeszcze i coś więcej napisać :*

buziaczki laseczki :*
 
reklama
Hejka!
Poziomki gratulacje córuni!
Styna Patric bardzo ładnie nadrabia!
Jolek zdrówka dla Igorka!
Ja podczytuje ale nie mam sił nic napisać, u nas jakoś leci.....
Pozdrawiamy..
 
Do góry