reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
to jest najgorsze co może być. ja niewiem gdzie Ci rodzice mają głowę. no i ja jestem w ogóle anty żeby nawet roczny maluch biegał na plazy, nad jeziorem nago. zwykłe majteczki a tyle robią.
 
hej dziewczyny co za dzień... Michałkowi chyba znów ząbki wychodzą, cały dzień marudzi i płacze... teraz dopiero zasnął... biedny. słyszałam że jak wychodzą te z przodu to bolą a później już następne nie? a jakie wy macie z tym doświadczenia?
 
O masz babo placek Bra a już sobie zalinkowałam wasz wózek jako opcję do kupienia:confused2:

A te wasze maclareny to się obraca przodem do ukochanej i jedynej w swoi rodzaju mamusi? Bo to moje cyco dziecię aż się trzęsie jak idzie do mamy, musi mnie widzieć na spacerze i koniec :confused2:

Odnośnie Madzi już się wypowiadali specjaliści, że miejsce i sposób uprowadzenia wskazuje na nagłą i nieprzemyślaną decyzję - środek osiedla, godzina 18. Może to być osoba niezrównoważona lub po stracie dziecka. Nie wiem co gorsze ale ja bym na miejscu matki straciła rozum z rozpaczy :-(
 
Hope niestety maclarenow - nawet dzis patrzyłam - nie ma obrotowych. Popatrz na forum gazeta. pl tam jest dużo o wózkach i mamy się wypowiadają, sprzedawcy również. Nawet mi coś wczoraj migneło o spacerówkach z przekładanym siedziskiem ... Mamas and Papas chyba jest jakaś godna polecenia ... ale mówie wpisz hasło wyskoczy dużo wątków :)
 
Hania u nas jak na razie mega marudzenie przy ząbkowaniu :(

Hope ty to teraz masz jazdę z tym wózkiem. Może udaj się do jakiegoś dużego sklepu z wózkami i na żywo pooglądaj, pomacaj, podpytaj.
 
reklama
Hej dziolchy

Jolek - Igorito znowu glebke zaliczyl? Bidulek moj spadochroniarz - :*** Ty sie nie doluj.. zdarza sie ;*
Mam nadzieje, ze wniosek rozpatrza pozytywnie i nie beda krecic nosem urzedasy.

Agacio
- trzymaj sie kobitko tam jutro! ..i pisz do nas, bedziemy czekac ;P :)) :*

Futrzaczku - szczesciem skonczylo sie jedynie na kropelkach - ufff! Ale pech byl z tym upadkiem.. Buzka dla chlopakow:*

Bra
- no w koncu jestes! :*



U nas mroz jak .......... Na tapecie teraz -14!
 
Do góry