reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
to jest najgorsze co może być. ja niewiem gdzie Ci rodzice mają głowę. no i ja jestem w ogóle anty żeby nawet roczny maluch biegał na plazy, nad jeziorem nago. zwykłe majteczki a tyle robią.
 
hej dziewczyny co za dzień... Michałkowi chyba znów ząbki wychodzą, cały dzień marudzi i płacze... teraz dopiero zasnął... biedny. słyszałam że jak wychodzą te z przodu to bolą a później już następne nie? a jakie wy macie z tym doświadczenia?
 
O masz babo placek Bra a już sobie zalinkowałam wasz wózek jako opcję do kupienia:confused2:

A te wasze maclareny to się obraca przodem do ukochanej i jedynej w swoi rodzaju mamusi? Bo to moje cyco dziecię aż się trzęsie jak idzie do mamy, musi mnie widzieć na spacerze i koniec :confused2:

Odnośnie Madzi już się wypowiadali specjaliści, że miejsce i sposób uprowadzenia wskazuje na nagłą i nieprzemyślaną decyzję - środek osiedla, godzina 18. Może to być osoba niezrównoważona lub po stracie dziecka. Nie wiem co gorsze ale ja bym na miejscu matki straciła rozum z rozpaczy :-(
 
Hope niestety maclarenow - nawet dzis patrzyłam - nie ma obrotowych. Popatrz na forum gazeta. pl tam jest dużo o wózkach i mamy się wypowiadają, sprzedawcy również. Nawet mi coś wczoraj migneło o spacerówkach z przekładanym siedziskiem ... Mamas and Papas chyba jest jakaś godna polecenia ... ale mówie wpisz hasło wyskoczy dużo wątków :)
 
Hania u nas jak na razie mega marudzenie przy ząbkowaniu :(

Hope ty to teraz masz jazdę z tym wózkiem. Może udaj się do jakiegoś dużego sklepu z wózkami i na żywo pooglądaj, pomacaj, podpytaj.
 
reklama
Hej dziolchy

Jolek - Igorito znowu glebke zaliczyl? Bidulek moj spadochroniarz - :*** Ty sie nie doluj.. zdarza sie ;*
Mam nadzieje, ze wniosek rozpatrza pozytywnie i nie beda krecic nosem urzedasy.

Agacio
- trzymaj sie kobitko tam jutro! ..i pisz do nas, bedziemy czekac ;P :)) :*

Futrzaczku - szczesciem skonczylo sie jedynie na kropelkach - ufff! Ale pech byl z tym upadkiem.. Buzka dla chlopakow:*

Bra
- no w koncu jestes! :*



U nas mroz jak .......... Na tapecie teraz -14!
 
Do góry