reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Majowa- ojj to bardzo się cieszę :tak::-) czyli wszystko idzie ku dobremu! a że mąż boi się to zrozumiałe bo raczej nikt nie przepada za zastrzykami :baffled: ale mąż ma wielkie szczęście bo ma Ciebie wspaniałą żonę która na pewno zrobi wszystko aby ulżyć mu w cierpieniu i będzie zawsze podtrzymywać na duchu :* buziak jesteś wielka :*
 
reklama
Bry

Paulina żartownisiu, cena wózka :szok: Taki sam ma moja sąsiadka, jak wychodzi na spacer słyszy ją cały park tak skrzeczy i piszczy ten wózek :laugh2:

Majowa to wspaniałe wieści! Co nas nie zabije to nas wzmocni, paradoksalnie choroba może was jeszcze bardziej związać i umocnić:tak:



Dzisiaj w DDTVN pediatra powiedział, że z dziećmi do roku można wychodzić na dwór do 0 stopni a poniżej należy werandować :confused:

STO LAT dla starych okrągłomiesięczniaków!! :-)
 
hope nikt nie mówił, że będzie łatwo w wyborze :-D swoją drogą jestem ciekawa jaki koniec końców kupisz .
 
Hope- też to oglądałam :baffled: i kurcze u mnie zimnica dalej - 12st , ale wyjścia nie mam , ciepło się ubierzemy , buziaka wcześniej nasmarujemy i musimy dreptać po brata :tak:
 
u nas tylko -17 he he
junior pewnie będzie kiblował w domku, albo nos wychyli na kwadrans.
Werandowanie, jakie bliskie nam pojęcie:-D

majowa cieszy ,że się układa jednak.W sumie to bardzo.. romantyczne...No ale to głównie Twoja zasługa:) wiadomo, kobiety są silniejsze i bez naszego wsparcia to daleko by nie zajechali Ci mężni i silni ;)) Chociaż kłucie pupska nie jest romantyczne, ale najważniejszy efekt.

no i dzięki za życzonka w imieniu juniorka
 
Ostatnia edycja:
Witam sie, u nas teraz -15....
Ale slonce cuuudowne - mimo tego nie wychodzimy, wiadomo. Szkoda, ze az taki mroz, mozna by sie doladowac za darmo witaminka D...


Majowa M. - ciesze sie ogromnie, ze takie szanse na taaakie leczenie - cholerny NFZ powinien sie wstydzic bleeehhhh, trzymajcie sie dzielnie, gratki za kolejne zebuchy!!

Agacio - bedzie dobrze! A leb kwadratowy nie dziwie sie... ale, ze juz rozmyslania kiedy by to urlop wziac?!:laugh2:co bedzie dalej hahah

Hope
- jaka szkoda, ze kasa tak ogranicza w wyborze - wielu rzeczy... czlowiek potem marnuje czasu na tysiace za/przeciw.. ehhhh.. Zycze latwego wyboru wozka w koncu w kazdym razie :))

Basiekk - no i jak tam w pracce po takiej przerwie ? Jak Marti - nozka ladnie sie goi dalej?? A Marti z babcia teraz tak?

Panie Prezesie - najlepsze zyczonka! :**
Dla Julka tez gratki za 8 :**
 
U nas - 16:baffled:
Majowa super, bardzo się cieszę, wszystko idzie ku dobremu. Nikt nie przepada za zastrzykami, ale czego się nie robi dla zdrówka. Będzie dobrze.

Mam full roboty, ale lukam co chwila do Was:happy: bo BB cały czas otwarte:happy:

Edit :
Majeczko tak jak pisałam wyżej sporo roboty, bo zaległości mi się porobiły. Marti nóżka goi się wręcz doskonale, już nie ma żadnej rany tylko czerwone w tym miejscu. Robimy opatrunki sami. Marti siedzi z tatą póki co. Od mojego powrotu do pracy czyli ponad 2 miesiące siedzi z tatą. Z babcią była jedynie raz, jak tata musiał pilnie do pracy pojechać. Ale jak tylko mrozy ustąpią to mąż wraca do pracy i Martysię przejmuje babcia, która już nie może się doczekać. Ja mniej , ale cóż - ważne, żeby Martynka była szczęśliwa;-).
A jak tam plamka na policzku Polusi? Zmniejszyła się?
 
Ostatnia edycja:
Hope nasza spacerówka się "przekłada" :-)
no ale nie jest parasolką.I nie waży 5kg.Tylko dwa razy więcej.Coś za coś.Ale ogólnie jestem super zadowolona, po śniegu śmiga aż miło.A koleżanka jak byłyśmy na spacerze, swoim X-landerem mówi do mnie, Ty jedź po chodniku ja będę obok, bo te Twoje małe kółka nie pojadą po śniegu.Jakże się myliła, smigaliśmy szybciej niż te wielkie przednie X-landerowe
 
reklama
Buziak dla Juniora i Julka;*

z tym wyjsciami na dwor to tak troche bezsensu bo co praktycznie cala zime dzieci w domu powinny siedziec? Bo nie zawsze zima jest tak laskawa jak w tym roku czesto juz w listopadzie sa mrozy
 
Do góry