reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Jolek gratulacje Igusiowi z okazji ochrzszczenia nocnika ;) Ja czasami sadzam Krzysia i jest siku, z kupką jeszcze nie próbowaliśmy.
Żelka nieładnie z ich strony, dobrze że w końcu dostarczyli. Super, że Tymkowi wózek tak się spodobał
Styna to ci pomysły, trzymam kciuki by udało się nagotować zapasy, zdrówka życzę
Karolka85 dużo zdrówka
Haniagaj witaj
Agacio co za tragedia, współczuję rodzinie. Trzymam kciuki za powrót do pracy. U nas tata też jeszcze nie brał urlopu na Krzysia, bardzo się przyda niebawem.
Witajcie,
chłopcy mi się rozchorowali, obydwaj powyżej 37, 5 oC. Dziś mamy strasznie dużo załatwiania i nie wiem co robić. Noc była ciężka, prawie nieprzespana. U Małego znów brzuszek. Nie wiem czy on jakiś alergik czy co, bo przecież nie je dużo różności i nowości
Przewijamy się na przewijaku, ale czasami jest ciężko go przewinąć. Co chwila chce na brzuszek a ja uparcie na plecki go przewracam, kończy się płaczem. Staram się go zabawaiać i zagadywać jak mogę.

Miłego dnia życzę, muszę lecieć.
 
Się witam z bladego świtu.
Jolek, dobrze, że się Igorito nic nie stało. I nie obwiniaj się, jesteś najlepszą mamą na świecie. Pewne rzeczy po prostu się zdarzają i tyle. Minęły już czasy kiedy nasze bąble leżały cicho cały dzień i niestety takie wypadki będą się zdarzać. Oby tylko wszystkie były niegroźne.
Żelka, widzę, że Tymek zaakceptował wybór mamy:) Super, że mu się wózio podoba:)
Futrzaczku, całe szczęście, że się skończyło tylko na strachu i nic złego się nie stało. Chociaż pewnie zestresowałaś się okropnie. Współczuję.
Ypra, chyba to Ty pytałaś o Beko. My mamy lodówkę tej firmy i jest naprawdę ok, nie narzekam.
Bra, witaj ponownie:)
Agacio, powodzenia!
Jaipur, piona od Julka dla starszaka.

U nas chyba górne zęby idą, bo marudzenie jest od kilku dni nie do wytrzymania. Nic na dziąsłach nie widać, ale może coś się dzieje. Wczoraj wieczorem nawet nie dał sobie włożyć do ust szczoteczki.
Lecę poczytać co tam jeszcze na innych wątkach popisałyście i za robotę się muszę wziąć. Miłego dnia wszystkim.

Aaa.. Chciałam jeszcze napisać, że w sprawie tego porwania coś mi mocno śmierdzi. Nie wiem czy rodzice mają zupełnie czyste sumienia. Nie chcę tu nikogo oceniać, ale ja w takiej sytuacji chyba dawno bym umarła:-(
 
Ostatnia edycja:
witam i ja

hope obracaną spacerówkę ma stokke :-D:-D:-D:-D:-D:-D

ten mróz mnie dobija. zanim się rozgrzeje u nas w placówce to masakra bo mamy elektryczny grzejnik. a rachunek za prąd za 2 miechy przyszedł 1000 zł nie ma co pięknie :wściekła/y:
 
Madzik całusy i uściski dla Julka ... Duży rośnij chłopaku :tak::-) :*****
Jaipur tak samo u, buziaki dla leciwego już Prezesa :-D:-D:-D

Ja nie wyspana ide ogarniać pobojowisko, bo odwiedziny się dziś szykują.
 
Melduję się, że zyję i mam się całkiem nieźle czterogodinny dzień pracy zapowiada się bardzo intensywnie także pewnie odezwię się jak wrócę:tak:
 
Agacio powodzenia, zobaczysz, nawet się nie obejrzysz jak będziesz w domku, choć doskonale wiem co czujesz.
Madzik buziaki dla 8 miesięczniaka Julka
Jaipur dla 9 miesięczniaka Juniorka również buziaki
Futrzaczku współczuję przeżyć, ale najważniejsze, że Szymciowi nic się nie stało. Super, że chłopcy byli bardzo grzeczni:tak:
Bra cieszę się, że jesteś*

Witam się kochane
U nas po staremu :-)
 
Ypra zdrówka dla Twoich chłopców:******
Madzik Jaipur buziole dla okrąglaczków:****

Basiek nie jest źle naprawdę myślałam że będzie gorzej:tak: Ale żeby siedzieć na BB też nie mam czasu:no: Do domu dzwoniłam oczywiście ale tylko raz;-) siostra mówiła że mały zjadł kaszę i szaleją na dywanie:-)
Jeszcze mnie coś głowa zaczyna boleć mój mózg dawno nie przetwarzał tylu informacji i o 11 łeb będę miała kwadratowy:baffled:

I już się zastanawiam kiedy sobie urlop wziąść:-D;-):rofl2:

Zmykam odezwę się jak wróce i synia wyściskam:tak:
 
Hejka :-)

u mnie teraz termometr na kompie wskazuje - 12 st brrr i co kurcze teoretycznie nie powinnam wychodzić ale musimy iść po Szymka za dwie godziny, mam nadzieję że może chociaż ciut podskoczy.

MIłego dnia wszystkim i miłej pracy :*

Buziaczki dla Juniora i dla Julka :* :* :*
 
reklama
Witam się kochane :)
Nie mm czasu Was nadrobić-pzepraszam (Zerknęłam tylko co u naszego Filipka). My z M. w poniedziałęk byliśmy u tego profesora. I po wizycie jesteśmy zadowoleni, bo M. będzie miał zapewnione leczenie przez 2 lata za free praktycznie. Jutro mamy dzwonić, bo prof. miał się skonsultować ze swoim radiologiem w sprawie rezonansu M. i jeśli dopatrzą się zmian wzmacniających po kontraście to lecznie będzie za 2 tygodnie, a jeśli zmian nie będzie to za miesiąc M. dostanie interferon. Bez liznia tyłka naszemu szanownemu NFZ i proszenia o łaskę refundacji leku...także bardzo mnie to cieszy:tak: Niestety leczenie interfeonem to zastrzyki co 2 dni, a leczenie tym innym lekiem codzienne zastrzyki ale cóż...M. marudzi, bo zastrzyków nie lubi, ale czego się nie robi żeby zachować zdrowie....

Kubusiowi wyszłą już druga dolna dwójka i przebiła się druga górna jedynka, więc mój bąbel ma już 6 zębolków :szok:A gryzie, że ho ho...Zmykam coś porobić, póki maluch mój śpi :) Ściskam Was mocno, trzymajcie się ciepło i nie dajcie się mrozom :*
 
Do góry