reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

paulina nie śledziłam tej sprawy,ale dla mnie to dziwne,że "porywają" dziecko nie wiadomo dla czego.Jakbym nie wiedziała,że ma ojca to bym założyła,że to porwał je ojciec, bo takie rzeczy się zdarzają.

bra dzień doberek.Ty to masz pecha kobito z tymi wózkami, a concorda trzeba było ;-)

gag nie kłocić mi się, bo przyjdzie junior i uwiedzie babcię Staśkowi:-D

agacio będzie dobrze, ja tez jutro w robocie i szykuje się jakies urwanie głowy.Wszyscy coś chcą, a ja niestety ale nie bywam codziennie:-p


co do przewijanie- to przewijamy gdzie popadnie.Czasami w powietrzu:-D a gość ZEN wierzga aż miło
 
Ostatnia edycja:
reklama
teraz wlaśnie na tvn leci program o tym porwaniu. przeraża mnie to do tego stopnia, że "posłuchałam" męża matusi i pokasowałam zdjęcia z facebooka. nie wyobrażam sobie co czuja ci rodzice
 
dziwne to wszystko. ja nie mam nawet fb i jak pewnie zauważyłyście nawet nie zamieszczam na głównym zdjęć. przepraszam :-( ale tak juz mam.


ale tu jakoś mi coś śmierdzi. dziadki faktycznie widać cierpią ale rodzice jakoś tak ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka :-)

a My wczoraj z Szymkiem na pogotowiu okulistycznym wieczorem wylądowaliśmy ! wracając do domu od babci potknął się na schodach i upadł wprost na nowo dostane autko a raczej an jego pudełko! na sam koniuszek! matko jak ja się wystraszyłam - tak zaczął płakać a ja buch Filipa na podłogę i pierwsze co to patrzę czy oko jest - tak się bałam! weszliśmy jakoś na górę a powoli powoli zaczął się uspokajać i pozwolił obejrzeć dokładnie co i jak. a nie wyglądało to dobrze więc zadzwoniłam do męża a on nie mógł akurat to przyjechali dziadkowie. pojechaliśmy do szpitala co niby miał być dyżur a tu zonk odesłali Nas na drugi koniec miasta - i od 19.30 do 22 tam siedzieliśmy! skandal! ale dzieciaki bo Filip też był byli tak grzeczni że każdy patrzył i podziwiał i młodego od razu pokazałam bo ropiało mu oczko i ma czerwone także ten dostał antybiotyk a Szymcio na szczęście sobie nic nie uszkodził i dostaliśmy kropelki a w czwartek mamy kontrole.

Gag - buziak :* będzie lepiej! pamiętaj że optymizm to podstawa :*
Agacio, Karolqa- straszne! nigdy nie pojmę co kieruję samobójcami!? :no:
[*]
Bra- witaj kotek :*
Hope- też witaj i się nie opierdzielaj tak :-p;-)
Agacio- oby pierwszy dzionek w pracy przebiegł pomyślnie ! powodzenia ! :*
Jolek- buziaki dla Was :* jesteś dobrą- najlepszą mamą - pamiętaj! :*
Agacio ,żelka- mój też uwielbia chusteczki :laugh2:

yyy więcej grzechów nie pamiętam :-D
 
Ja na FB i NK mam poblokowane galerię i obcy nie mają dostępu!

Futrzaczku to się strachu najedliscie. Buziak dla moich małych przystojniaków roześmianych w te biedne oczęta :*:*
 
Ostatnia edycja:
Ja też oglądałam właśnie. Mam wrażenie że Madzia już się nie odnajdzie:-(

Nie wiem jak w waszych miastach ale u nas bardzo często widziałam wózek przed sklepem z dzieckiem w środku a mama wieszaki z ciuchami przeglądała:no:

Bra jesteś :*****

Dzięki dziewczyny trzymajcie jutro kciuki napiszę napewno jak tam mi jest:tak: A jak mi się nie chce iść masakra:confused2:

Kurcze ja chyba też mam zablokowaną galerię, ale jak na FB ktoś komentuje bądź lubi Wasze zablokowane zdjęcie to znajomi tej osoby widzą to....
 
Ostatnia edycja:
futrzaczku ufff dobrze że się tak skończyło. szybkiego wygojenia dla Szymusia.


agacio i to mnie właśnie przeraża taka bezmyślność i głupota.
 
agacio co za głupota! ale myslę, że na przykładzie madzi wielu rodziców nauczy sie rozumu...mam przynajmniej taka nadzieję

futrzaczku to sie strachu najedliście! jak dobrze, że nic się nie stało!

jolek ja tez nie przewijam na podłodze, jak sie ma zwierzaka, to już nie jest tak hop siup.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry