reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

My już po spacerku. Deszcz zaczął padać, ale młody zasnął na dworku i dalej śpi w wózku.
Styna to ty taki mały gagatek byłaś ;-)

Matusia znowu magia będzie :-D
 
reklama
cześć dziewczyny! Bardzo dawno mnie tutaj nie było! Cóż praca, dom i brak czasu :( Nie sądziłam, że będzie ta ciężko pogodzić to wszystko. Czasu na własne przyjemności- brak :) Szczęśliwe mamy przebywające ze swoimi maluszkami w domku :)
Pozdrawiam Was wszystkie ciepło!!!!
Dziewczyny w sumie weszłam podpytać Was o jedną rzecz. Dziś zobaczyłam że mały ma jakieś zgrubienie po jednej stronie plecków. Jaki garbik, spotkałyście z czymś takim?
 
buziaczki dla maleństw majapolka, gag , karolka , bra, matusia. mandrzejczuk , aina
futrzaczku 260 km w jedną stronę jest
bombelq , majowa .. to straszne cpo napisałyście o tych dzieciach :-(
matusia gratuluję zabka
persefona gratki za ząbka :-)
ania86 slicznie!! tak jak mówiłam z tym kolorkiem.. o niebo lepiej :-) a jak mąż zareagował??:-)
jeszcze ładnie wyprostuj sobie , a za 2 razem farba przyjmie równo po całosci :-)
ania masz urodę podobną do Darii Widawskiej więc popatrz na necie w jakich cieniach wyglada najlepiej i możesz działać podobnie:tak:
a jak na moje oko fajnie Co będzie w takich złotych brązacxh z ciemnymi końcówkami lub liliowy z ciemnym fioletem na końcach :-)

no to by było na tyle po nadrabianiu całym...
ale nie mam jujż siły pisac bo za dużo miała więc więcej napisze późńiej albo jutro a tymczasem zmykam kąpać dziewczynki :-)


 
uff my juz po :) było fajnie, choć akurat dziś przeżywam kumulację zmęczenia. mała obudziła sie po 4 i juz nie chciała zasnąć, później od rana wszystko na szybko, żeby zdąrzyć ze sprzątaniem i gotowaniem, więc kiedy już przyszli goście , byłam tak padnięta, że po 2 godzinach- wstyd sie przyznać, ale zaczęłam ziewać. moja siostra załapała focha, że nie dostała herbaty, kiedy poprzednia sie jej skończyła i poszła z siostrzenicą do domu. aha: akurat kiedy Lenka zasnęła chciala pokazac jaką to jest fajną mamą i zaczęła bawić się z nia balonami robiąc przy tym hałas- wiadomo jak zachowują sie wtedy 5latki :dry: także średnio. M jest kochany, bo wygnał mnie do wyrka i sam wszystko posprzątał, także bardzo mi pomógł. Fotki jakieś tam zrobilam, ale jeszcze ich nie zgrałam, jak dam rade to zaraz to zrobię, ale teraz jestem sama w domku,młoda co chwilke sie przebudza i trzeba latać na przytulańce :-D
 
Widzę każda zajęta w weekend. maja dziś byla bardzo marudna, jak nigdy. Ciągle musiałam się Nią zajmować, nawet moment nie poleżała sama. Może kolejny ząbek.

adiaps
, ja nie wiem co Ci poradzić. Moja siostra miała narośl kostną na nodze, ale to dopiero jak w podstawówce była, a u niemowlaka nie mam pojęcia co to może być.
Kamcia, bra, czekamy na foty.
 
Aina buziaczki dla Jasieńka!

A u mnie dzisiaj znowu wielki kryzys:-( nic mi sie nie chce!
moze jutro bedzie lepszy dzien.
 
reklama
dziewczyny ja mówię dobranoc, coś mnie łamie w kościach i rośnie mi temp.:-( na dodatek mąż ma jakiegoś wirusa żołądkowego... poszedł spać do salonu, am nadzieję tylko, że Franek się niczym nie zarazi:no:
 
Do góry