reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
:-DAina buziaki dla Jaśka ! kolejny nam się zestarzał :-D

i narazie sie żegnam, bo wyprawiamy dzis nasze pół roczku, trzeba więc chatke posprzątac , obiadek ugotowac, balony nadmuchać, dzieciątko odstrzelić, jeszcze siebie podreperować ufff :-D dużo słońca kochane!!!
 
Ostatnia edycja:
Siemanko dziewczyny,
humor mi dopisuje bo wczoraj impreza udana maly sie pobawił troche popłakał bo wszystkie ciocie go na rece braly a on tylko lukal gdzie mama. Zdjecia mam nadzieje ze wstawie jak P wroci z pracy.

Ania świetnie wygladasz i fajny kolorek.
 
I ja się witam :-)
My dziś cały dzień u dziadzia jesteśmy czyli u mojego teścia:tak: Franek go uwielbia, ja zresztą też:-D;-) jakoś się dziśnie ywspałam wszystko mnie boli:dry:

bra udanej imprezy:-)
 
Witam.

Buziaków moc dla Jasieńka. Jak te maluszki się starzeją!

Karolka jak nabierzesz rozpędu z tym sprzątaniem to wpadnij do mnie też, co?:-D

Gdzie są wszystkie?! Pakiet dotarł a Wy śpicie babsztyle!

Oczyska mnie swędzą niemiłosiernie, zapalenie spojówek w rozkwicie! Kuwejt mniejszy przez antybiotyk w kropelkach.

A ja dzisiaj do kina idę :rofl2: Cobym tylko przez te moje oczy zapyziałe literki poskładać umiała. No i widziała te piękne wilkołacze ciałka :-D:-D:-D
 
reklama
Jestem i się witam :-)

Jejciu jaka radość jak weszłam na forum ! :-) super
bo tak to zimno ,ponuro, ja jeszcze w piżamie , młody śpi , starszy się bawi a chata hmm jakby granat strzelił :-p;-) ale co tam trudno :-D
za nie długo może się wygrzebiemy na spacer jakiś i od razu podjadę do teściów tam jest mąż mój naprawia auto a ja wezmę może Naszą osobówkę i zabiorę Szymka na plac zabaw do jakieś galerii . :tak::-)

Aina- Buziaczeńki dla Jasiulka
Bra- udanej imprezki ! :-):tak: i czekamy na foteczki ;-)
 
Do góry