reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

My już po spacerku. Deszcz zaczął padać, ale młody zasnął na dworku i dalej śpi w wózku.
Styna to ty taki mały gagatek byłaś ;-)

Matusia znowu magia będzie :-D
 
reklama
cześć dziewczyny! Bardzo dawno mnie tutaj nie było! Cóż praca, dom i brak czasu :( Nie sądziłam, że będzie ta ciężko pogodzić to wszystko. Czasu na własne przyjemności- brak :) Szczęśliwe mamy przebywające ze swoimi maluszkami w domku :)
Pozdrawiam Was wszystkie ciepło!!!!
Dziewczyny w sumie weszłam podpytać Was o jedną rzecz. Dziś zobaczyłam że mały ma jakieś zgrubienie po jednej stronie plecków. Jaki garbik, spotkałyście z czymś takim?
 
buziaczki dla maleństw majapolka, gag , karolka , bra, matusia. mandrzejczuk , aina
futrzaczku 260 km w jedną stronę jest
bombelq , majowa .. to straszne cpo napisałyście o tych dzieciach :-(
matusia gratuluję zabka
persefona gratki za ząbka :-)
ania86 slicznie!! tak jak mówiłam z tym kolorkiem.. o niebo lepiej :-) a jak mąż zareagował??:-)
jeszcze ładnie wyprostuj sobie , a za 2 razem farba przyjmie równo po całosci :-)
ania masz urodę podobną do Darii Widawskiej więc popatrz na necie w jakich cieniach wyglada najlepiej i możesz działać podobnie:tak:
a jak na moje oko fajnie Co będzie w takich złotych brązacxh z ciemnymi końcówkami lub liliowy z ciemnym fioletem na końcach :-)

no to by było na tyle po nadrabianiu całym...
ale nie mam jujż siły pisac bo za dużo miała więc więcej napisze późńiej albo jutro a tymczasem zmykam kąpać dziewczynki :-)


 
uff my juz po :) było fajnie, choć akurat dziś przeżywam kumulację zmęczenia. mała obudziła sie po 4 i juz nie chciała zasnąć, później od rana wszystko na szybko, żeby zdąrzyć ze sprzątaniem i gotowaniem, więc kiedy już przyszli goście , byłam tak padnięta, że po 2 godzinach- wstyd sie przyznać, ale zaczęłam ziewać. moja siostra załapała focha, że nie dostała herbaty, kiedy poprzednia sie jej skończyła i poszła z siostrzenicą do domu. aha: akurat kiedy Lenka zasnęła chciala pokazac jaką to jest fajną mamą i zaczęła bawić się z nia balonami robiąc przy tym hałas- wiadomo jak zachowują sie wtedy 5latki :dry: także średnio. M jest kochany, bo wygnał mnie do wyrka i sam wszystko posprzątał, także bardzo mi pomógł. Fotki jakieś tam zrobilam, ale jeszcze ich nie zgrałam, jak dam rade to zaraz to zrobię, ale teraz jestem sama w domku,młoda co chwilke sie przebudza i trzeba latać na przytulańce :-D
 
Widzę każda zajęta w weekend. maja dziś byla bardzo marudna, jak nigdy. Ciągle musiałam się Nią zajmować, nawet moment nie poleżała sama. Może kolejny ząbek.

adiaps
, ja nie wiem co Ci poradzić. Moja siostra miała narośl kostną na nodze, ale to dopiero jak w podstawówce była, a u niemowlaka nie mam pojęcia co to może być.
Kamcia, bra, czekamy na foty.
 
Aina buziaczki dla Jasieńka!

A u mnie dzisiaj znowu wielki kryzys:-( nic mi sie nie chce!
moze jutro bedzie lepszy dzien.
 
reklama
dziewczyny ja mówię dobranoc, coś mnie łamie w kościach i rośnie mi temp.:-( na dodatek mąż ma jakiegoś wirusa żołądkowego... poszedł spać do salonu, am nadzieję tylko, że Franek się niczym nie zarazi:no:
 
Do góry