reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

aina gratki dla solenizanta
aniu no to efekt jest !!!:tak:
wszystkim chorującym dużo zdrówka, herbata z miodem i kanapeczka z czosnkiem na noc.
adiaps pewnie ząbki, albo i nie... z tymi bąblami to nic napewno nie wiadomo.Co do tego zgrubienia, to nie mam pojęcia, chyba to lekarz musi zobaczyć.

bra fajnie , że udala się impreza.No i chwali się małża, grzeczny,grzeczny

a u nas dzień z tatusiem był :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania86 fajny kolorek,
Aina sto lat dla Jasia,
Matusia napewno zamieszczę, juz przerzuciłam zdjęcia z aparatu.
Witam się,
jakoś ciągle mi zimno nie mogę przyzwyczaić się do jesieni a tu już zima za pasem. Wczoraj mąż mi mówił, że u niego koło pracy padał śnieg :baffled:
 
Aina spoznione buziaczki dla Jasienka na pol roczku.
Moje dziecko szaleje coraz bardziej, przewraca sie z boku na bok, pelaza do tylu, z tego wszystkiego rozlozylam mu lozeczko turystyczne jako kojec bo nie nadazam za nim i nie moge go juz tak sobie na lozku u nas zostawic...
Terat poki sie bawi lece robic obiad to pozniej moze skoczymy na jakis spacerek bo slonko niesmialo przebija sie przez mgle, moze cos z tego bedzie...
Milego dnia...
 
Moje dzieci oglądają baję tzn. Mat ogląda, a Maja go zaczepia i nie baję tylko "Moja niania jest wampirem" :baffled:. Rosołek na potrawkę się gotuję, więc trochę tu pobuszuję zanim maż wstanie :-).
 
Witam :)

U mnie dzisiaj 6 stopni na plusie i słonko, więc fajna pogoda...Mały właśnie śpi we wózku na podwórku. Dzisiaj mnie zaskoczył. Posadziłam go na kocyku na podłodze, obłożyłam go poduszkami dałam zabawki i siedział i sie bawił. Czekałam aż się zacznie coś dziać - że zacznie kombinować trochę jak się tu np. przemieścić (tyle piszecie że wasze maluchy stają się "mobilne"). Więc siedzę i siedzę i nic...Wyszłam dosłownie na minutę wyjąć wózek na dwór, przychodzę i co widzę? moje dziecię pięknie leży na brzuchu i próbuje podpełznąc do zabawki :-D Moje dziecko chyba się wstydzi własnej matki bo zaczyna działać, jak tylko spuszczę go z oka...No zmykam się też troszkę przewietrzyć bo ładna pogoda.
 
czesc lalki:)
ja głodna jak cholera!
przyszłam się przywitać i oczywiście chce spędzić 100% czasu z moimi chłopakami jak P jest.
dzis byliśmy pierwszy raz na spacerze w spacerówce, kurcze mój mały chłopczyk w spacerówce!
milego popołudnia życzę:tak:
 
Witam dziewczyny:-) jestem tu nowa,mam nadzieje,ze mozna;-)
U mnie dzisiaj rowniez ladna pogoda,czekam,az maly sie obudzi,zje rosolku i idziemy na spacerek:)
Co do moblinosci dzieci to moj jak mu sie uda podnies z lezenia to juz ladnie siedzi,chwieje sie ale zawsze:) ni i bede musiala obnizyc lozeczko bo jak mu sie uda siasc i przytrzymac czegos to podnosi tylek i chce wstac, na lozku tez juz go nie moge zostawiac bo po calym sie przemieszcza:confused2:

aina czemu juz przesliscie na spacerowke? nie miescil sie synek czy wygoda? jesli moge spytac:sorry: bo sie sama zastanawiam nad zmiana
Majowa Mamusia brawo dla Kubusia:-D
 
Burzowata, pewqnie, że można :tak:Rozgość się. Co do zmiany na spacerówkę to ja chce mojego smyka trzymać w gondolce jak długo będzie to możliwe i dopiero na wiosnę zmienić. Jednak gondolka trochę bardziej chroni przed wiatrem itp. Ale nie wiem, czy uda mi się wytrzymać w gondolce bo łobuz już ledwie się mieści i nie chcę go też ściskać, także póki co - gondolka u nas ;-)
 
reklama
Witam się:-)
Mąż chory...:-( u nas w okolicy panuje wirus żołądkowy, co rusz to słyszę że ktoś choruje...na szczęście mnie nic już nie dolega w nocy mialam temp ale dziś jest ok, najważniejsze, że Franek zdrowy:tak:

Matusia, Ty zdaje się szukasz niani? a dzieciom takie Filmy zapodajesz:-D:-D:-D
 
Do góry