reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Tak aisha nawet nie chca pokazac jak prawidlowo przystawiac dziecko, wg sie te pirlegniarki nie interesuja jak prosze o pomoc zeby mi cos pokazano to robia to od niechcenia uwazaja ze juz powinnam wszystko wiedziec i umiec... Poprostu ryczec mi sie chce...
 
reklama
I to jeat w wiekszosci szpitali, ja tez zostalam sama z noworodkiem.. nic mi nie pokazano, nic nie powiedziano, cala swoja wiedze wynosilam z gazet i internetu.
 
Vanilijka szkoda mi Ciebie :-( Jak to czytam to wypisz wymaluj moj pobyt w szpitalu za pierwszym razem. Tez mnie traktowaly piguly jak natreta z pretensjami ze co ja taka niekumata. Ale pociesze Cie - wszystko przyjdzie z czasem i bedzie dobrze tak jak u nas :-) Wyczaj ktoras bo moze jest choc jedna z sercem...
 
Vani mi zawsze mowili ze na karku sie sprawdza czy dziecku za cieplo czy ok. Jak karczek spocony to rozbierać a jak zimny to ubierac. :-)

Dokładnie na karku sprawdza się czy dziecku nie jest za zimno/ za ciepło...
Co do podejścia położnych to brak słów po prostu.. Szkoda że nie wiedziałaś wcześniej jaka jest opieka na tym oddziale..
 
Vani co za okropne babsztyle!!!
Po Bebilonie zaparcia, po Nanie biegunki i ulewanie, sopiero po gerberze sie wszystko uregulowalo :) jednak pozniej dopadla nas skaza bialkowa i Mila byla na Pepti, gdy miala 6mscy powoli przechodzilam na bebiko i po skazie :)
 
Vanilijka, nie denerwuj się. Pisz i pytaj. Ja czysty teoretyk, ale są tu doświadczone mamy, z pewnością pomogą (sorry, że odpowiadam za innych)...
Jak się czujesz po cc?

A personel, cóż niestety różnie to bywa. Przez to jakoś nie nastawiam się szczególnie na pomoc. Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzę :baffled:
 
reklama
A my dzisiaj chyba znowu pójdziemy spać o 4 bo teraz mala energii nabrała i znowu bryka.mamie też spać się nie chce. Przydałby się jakiś ciekawy program w tv a tu nic.:-)
 
Do góry