reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Tak aisha nawet nie chca pokazac jak prawidlowo przystawiac dziecko, wg sie te pirlegniarki nie interesuja jak prosze o pomoc zeby mi cos pokazano to robia to od niechcenia uwazaja ze juz powinnam wszystko wiedziec i umiec... Poprostu ryczec mi sie chce...
 
reklama
I to jeat w wiekszosci szpitali, ja tez zostalam sama z noworodkiem.. nic mi nie pokazano, nic nie powiedziano, cala swoja wiedze wynosilam z gazet i internetu.
 
Vanilijka szkoda mi Ciebie :-( Jak to czytam to wypisz wymaluj moj pobyt w szpitalu za pierwszym razem. Tez mnie traktowaly piguly jak natreta z pretensjami ze co ja taka niekumata. Ale pociesze Cie - wszystko przyjdzie z czasem i bedzie dobrze tak jak u nas :-) Wyczaj ktoras bo moze jest choc jedna z sercem...
 
Vani mi zawsze mowili ze na karku sie sprawdza czy dziecku za cieplo czy ok. Jak karczek spocony to rozbierać a jak zimny to ubierac. :-)

Dokładnie na karku sprawdza się czy dziecku nie jest za zimno/ za ciepło...
Co do podejścia położnych to brak słów po prostu.. Szkoda że nie wiedziałaś wcześniej jaka jest opieka na tym oddziale..
 
Vani co za okropne babsztyle!!!
Po Bebilonie zaparcia, po Nanie biegunki i ulewanie, sopiero po gerberze sie wszystko uregulowalo :) jednak pozniej dopadla nas skaza bialkowa i Mila byla na Pepti, gdy miala 6mscy powoli przechodzilam na bebiko i po skazie :)
 
Vanilijka, nie denerwuj się. Pisz i pytaj. Ja czysty teoretyk, ale są tu doświadczone mamy, z pewnością pomogą (sorry, że odpowiadam za innych)...
Jak się czujesz po cc?

A personel, cóż niestety różnie to bywa. Przez to jakoś nie nastawiam się szczególnie na pomoc. Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzę :baffled:
 
reklama
A my dzisiaj chyba znowu pójdziemy spać o 4 bo teraz mala energii nabrała i znowu bryka.mamie też spać się nie chce. Przydałby się jakiś ciekawy program w tv a tu nic.:-)
 
Do góry