reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Mi całą noc zgaga dokuczala także noc do bani. Mleko wypiłam trochę ulżylo ale ciężko z tą zgaga...wspolczuję tym które stale się z nia męczą...
 
reklama
Jak przekonać męża do imienia Antonina? On upiera się nad Antonia. Wiem ze i tak będzie nasza Toska ale ta pierwsza forma mi się bardziej podoba.
 
Dorex tez Lubie tego kebab :) ale mnie kurde korci na coś niezdrowego dziś :)
Dla mnie ranni na zgage działa za wolno. Zanim go zjem to mijają wieki.
Mi lekarz polecił gaviscon w płynie i jest o tyle lepszy ze jak przejdzie przez gardło.to od razu czuje efekt. Dobre zwłaszcza w nocy, nie muszę się wybudzac tylko łyk i mogę spać dalej :)

Cichac powiedz mężowi ze Antonina można skracać tez do Antoni. Wiec oboje skorzystać możecie :)
 
Antonina brzmi jakoś ladniej! Antonia dość pretensjonalnie. Antonine bedzie mogl skracac do Antonii jak sie uprze :)
 
reklama
Monikamarcina bardzo Ci współczuje bólu bioder. Coś wiem na ten temat. Mnie już od połowy listopada okropnie bolą, na dodatek ten ból promieniuje aż poniżej kolan. Sama nie raz w nocy budzę się i nie mogę się ułożyć. Czasami mąż mi masuje nogi w nocy ale to niewiele daje:-(
 
Do góry