reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

reklama
Vani ja też dziś mierzyłam, gin mi tyle powiedział, że ciężarna przed samym mierzeniem ma odpocząć jakieś 30 minut i najlepiej w pozycji leżącej mierzyć, ja dziś z racji tego, że spuchłam na twarzy to wieczorem małż mi mierzył i miałam 125/79 więc według mnie ok
tak jak pisała aisha mnie też obiło się o uszy te 140/90
 
Dorex fajnie się masz. Ja na rokitnicy. Ale w sumie KFC mam niedaleko bo przy autostradzie.
Vani musisz mierzyć i to.kilka razy dziennie.
Elunia ja zgage miałam 24h gdy brzuch.był.wysoko. Teraz trochę się już obniża wiec jest zdecydowanie lepiej. Na mnie tylko gaviscon działa. Ale znam ten ból i serdecznie ci współczuję.
 
reklama
Aisha mi sie wydaje ze po pierwsze dzidzius poprostu genetycznie bedzie nalezec do mniejszych dzieci poniewaz ja mialam 2500 a bylam donoszona, moj maz mial 2700. Po drugie mam cukrzyce i niedoczynnosc tarczycy wiec tez to moze jakos wplywac na rozwoj.
Tak jak pisalam na watku "lutowa mama u lekarza" to moj gin bardziej boi sie o macice bo jest za krotki okres od poprzedniego cc.
Jej ale narobilyscie mi ochoty na jedzenie ale moje lenistwo jest teraz silniejsze i wole jeszcze polezec z dziecmi ktore brykaja po lozku hehe :)
 
Do góry