reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Mi całą noc zgaga dokuczala także noc do bani. Mleko wypiłam trochę ulżylo ale ciężko z tą zgaga...wspolczuję tym które stale się z nia męczą...
 
reklama
Jak przekonać męża do imienia Antonina? On upiera się nad Antonia. Wiem ze i tak będzie nasza Toska ale ta pierwsza forma mi się bardziej podoba.
 
Dorex tez Lubie tego kebab :) ale mnie kurde korci na coś niezdrowego dziś :)
Dla mnie ranni na zgage działa za wolno. Zanim go zjem to mijają wieki.
Mi lekarz polecił gaviscon w płynie i jest o tyle lepszy ze jak przejdzie przez gardło.to od razu czuje efekt. Dobre zwłaszcza w nocy, nie muszę się wybudzac tylko łyk i mogę spać dalej :)

Cichac powiedz mężowi ze Antonina można skracać tez do Antoni. Wiec oboje skorzystać możecie :)
 
Antonina brzmi jakoś ladniej! Antonia dość pretensjonalnie. Antonine bedzie mogl skracac do Antonii jak sie uprze :)
 
reklama
Monikamarcina bardzo Ci współczuje bólu bioder. Coś wiem na ten temat. Mnie już od połowy listopada okropnie bolą, na dodatek ten ból promieniuje aż poniżej kolan. Sama nie raz w nocy budzę się i nie mogę się ułożyć. Czasami mąż mi masuje nogi w nocy ale to niewiele daje:-(
 
Do góry