reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Asia za masowane brzuszka moja psiapsiółka dostała zj**kę od gina :tak: nie można bo może doprowadzić do skurczy...oczywiście nikt nie mówi o tym żeby w ogóle brzuszka nie dotykać ale wiadomo pilnować się przed jego masażami :-p

Ja dziś wstałam no i oczywiście powoli zaczyna się to co w ciąży z Zuzikiem właśnie w granicach 4 miesiąca...krew z nosa :baffled: kapała i kapała i przestać nie chciała...jak już się zaczęło to pewnie co drugi dzień już tak będę miała...
 
reklama
u nie też wreszcie chłodniej! Całe szczęście! Nigdy nie przepadałam za temperaturami 30+, a w ciąży o już w ogóle :(
 
A u mnie gorąco i duszno ;/ od wczoraj czuje się fatalnie.. Straszne bóle głowy, brzucha, krzyża i mdłości. Dziś z rana byłam w sklepie i dodatkowo miałam okropne zawroty głowy. Masakra jakaś..
 
To super :) Nic tylko odpoczywać!

Dziewczyny, potrzebuje Waszej opinii, otóż do końca 12 tc miałam już 5 usg :szok: zaczęłam się strasznie martwić jak to może wpłynąć na dzieciątko, tyle badań to nie była fanaberia, pare razy miałam plamienia i sprawdzaliśmy czy z dzieciątkiem wszystko ok - później okazało się, że plamienia pojawiają się bo na szyjce zrobił mi się jakiś okropny polip. Teraz jak już znamy źródło jestem spokojniejsza, ale martwie się bo nie wiem czy mojemu Kropkowi nie zaszkodziłam w jakiś sposób :( to moja pierwsza ciąża i strasznie się wszystkim przejmuje i martwię i widok bijącego serduszka nawet podczas minutowego usg bardzo mnie uspokaja :( następną wizytę z usg (chodzę prywatnie) mam 25.08. Co myślicie, Kochane?
 
Made pytałam o to swojego lekarza i powiedział że wpływ długiego narażenia dziecka na fale nie jest znany ... ale krótkie usg diagnostyczne nie zaszkodzą . Przykład - z moją córą byłam przez całą ciążę na około 15 usg ( to wychodzi mniej więcej dwa w miesiącu ) i dzisiaj jest zdrowo jedenastolatką ( a dawniej ten sprzęt był gorszy ) !!!
W późniejszej ciąży już nie robi się tak często usg bo wystarczy przyłożyć głowicę detektora tętna ( zresztą każda z nas może sobie kupić takie cudo ) i już wiesz że u maluszka wszystko ok !

Angelstw współczuję krwawienia z nosa - nic przyjemnego ! A co na to lekarz ? Mnie się puściła krew tylko raz w 6 tc.
Niech mi któraś podaruje choć odrobinę chłodu ...plisssssssssss
 
Ostatnia edycja:
reklama
To super :) Nic tylko odpoczywać!

Dziewczyny, potrzebuje Waszej opinii, otóż do końca 12 tc miałam już 5 usg :szok: zaczęłam się strasznie martwić jak to może wpłynąć na dzieciątko, tyle badań to nie była fanaberia, pare razy miałam plamienia i sprawdzaliśmy czy z dzieciątkiem wszystko ok - później okazało się, że plamienia pojawiają się bo na szyjce zrobił mi się jakiś okropny polip. Teraz jak już znamy źródło jestem spokojniejsza, ale martwie się bo nie wiem czy mojemu Kropkowi nie zaszkodziłam w jakiś sposób :( to moja pierwsza ciąża i strasznie się wszystkim przejmuje i martwię i widok bijącego serduszka nawet podczas minutowego usg bardzo mnie uspokaja :( następną wizytę z usg (chodzę prywatnie) mam 25.08. Co myślicie, Kochane?

Nie przejmuj sie ja jestem w 11 i juz mialam 4 usg nie sadze zeby to mialo zly wplyw, chyba najwazniejsze sprawdzic czy wszystko w porzadu pozdrawiam
 
Do góry