reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Ja nie czuje nic poza perystaltyka jelit. To naprawde bardzo wczesnie na czucie ruchow dziecka, wydaje mi sie... ale jesli to kolejna ciaza, ma sie malo tluszczyku i duzo zakonczen nerwowych :p to szanse wieksze hehe
 
monikamarcina mój lekarz się uśmiechnął jak mu powiedziałam w 15 tc z córą że czuję "coś" ... teraz wiem że były to po prostu ruchy jelit. Ostatnio też mi się wydawało że mi jakiś motylek lata po brzuchu ... ale chyba to za wcześnie ! Dzieciątko jest zbyt małe żeby ruchy mogły być odczuwalne - tak sądzę ! Wiadomo że jak bardzo szczupła jesteś to masz szansę wyczuć ruchy wcześniej niż ja "kawał baby"

Patrycja WITAJ ... rozgość się !!!

Sprawa kosmetyków ... jakiś czas temu czytałam opinie na temat różnych kosmetyków dla kobiet w ciąży i bezwzględnie Rosssmanowskie "cudeńka" miały najlepsze opinie !
Więc ja kupiłam balsam i się namiętnie nawilżam po prysznicu ... niestety rozstępów mam całą masę od zawsze więc jestem pewna że i teraz wyjdą mi nowe ( jak się jeszcze zmieszczą )

Idę oglądać "surowych rodziców"
 
mi się też od paru dni wydaje że czuję smyranie:tak: a potem się zastanawiam czy to nie za wcześnie:-D ale w sumie to druga ciąża to może mi się nie zdaje:-)
 
reklama
Za to moja Pani doktor jak jej powiedziałam w ciąży z Zuzią w 14 tygodniu że chyba czuję jakąś rybkę w brzuchu i zapytałam czy to możliwe że tak wcześnie to jak najbardziej przyznała mi rację, powiedziała że oczywiście mogę już coś czuć. Ja nie mówię o ruchach typu kopniaki, bo na takie to jeszcze trochę będziemy musiały poczekać, ale ogólnie ruchy dzidzi, a może to wody płodowe? nie wiem..;-) to co ja czuję zdarza mi się tylko wtedy kiedy leżę na plecach jestem pojedzona i bardzo spokojna i nie zawsze ;-)
 
Do góry