reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Mnie od wczoraj złapały wymioty. Chociaż szczerze powiedziawszy, czuję się lepiej jak zwymiotuję, taka ulga. A wcześniej mnie mdliło całymi dniami. Po wczorajszych 12-stu godzinach pracy, gdzie nie mogłam prawie nic jeść, to jeszcze mnie głowa rozbolała i byłam wymordowana, o 21:00 już spałam :-D

Jutro moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc mam trochę stresa czy wszystko ok.
 
za mną pierwszy dzień w pracy po powrocie , atmosfera ok ale czas wlecze się niemiłosiernie. Mdłości dalej męczą szczególnie w aucie i co dziwne jak się schylam to mam murowane...:szok:
dojeżdżam dość daleko i coś czuję że 3 miesiące to będzie mój maks... dobrze że zastępstwo zorganizowane czeka w pogotowiu:tak:
 
Mujer - życze powodzenia u gina. Ja bym padła na twarz jak bym była tak długo w pracy bez jedzenia by mnie zbierali. ja 10 ide drugi raz do gina ale to tylko dlatego że chce wyjechać w góry z małym i musze się upewnić czy wszystko oki

Dorex - to ci współczuje

AsiaSzW - ale co mi z tego że mi przedluzy do porodu jak nie będę miała macierzyńskiego a z jednej wyplaty nie utrzymamy się, zasiłku tez nie dostaniemy bo mieszkamy z teściem i bratem męża. Na nich nie ma co liczyć.
Ja pracuje na zastępstwo dyra obiecala ze da mi od września na rok i będę miała macierzyński potem już będę musiala sobie radzic ale pytac się mogę czy będą wolne etaty chociaż na zastępstwo mi to już będzie wtedy rybka byle zebym pracowala. Własnie dostałam ekwawlaent i w pt ide na bezrobocie zapisac na 2 mc. Umowy jestem pewna. Boje się co będzie po macierzyńskim ale jeszcze dużo czasu. Mam kilka pomysłów.

MadziaSek - ja jechałam ale przedziałów nie było ale mały był zachwycony. Jak chcesz jechać pociągiem to od razu do konduktora on ci pomoże przynajmniej powinien.

Ja w weekend aktywny nadganianie całego roku. Zostało mi jeszcze prasowanie a tego jest milion przy 2 facetach w domu. Dziś nocujemy u mojej mamy :-). Dzisiaj byłam w lumpku i kupiłam sobie 3 pary spodni ciążowych w tym jedne spodenki jestem dumna z siebie. Jutro ide do drugiego. Ja lubie sobie poszperać. Ale dzisiaj po takiej rundce po jednym kupiłam i nagle zobilo mi się slabo napilam się wody posiedziałam i oki. Mama mi przypomniała ze w pierwszej ciąży jak lekarz skierowal mnie na badanie gdzie trzeba było być na czczo wracając do domu zasłabłam. To oznacza że musze jesc. Wczoraj z mama zjadłyśmy sobie pizze mój mały pierwszy raz widział jak pan przygotowywala pizze i jak wkładał do pieca gdzie palil się ogien bo to taki piec na drewno nie na prąd.

Pozdrawiam
 
Witam! Właśnie dołączyłam do lutowych 2015 mam:-) Po 6 latach starań, porażek I straconych nadziei. Sama w to jeszcze nie wierze:-)
 
Ewa gratulacje :)

A ja dzisiaj weszlam na wage.. wiecie ile pokazala? Dwa kg mniej niz w trzy tygodnie temu, gdy dowiedzialam sie o ciazy ;) oby tak dalej ;))))
 
Witam! Właśnie dołączyłam do lutowych 2015 mam:-) Po 6 latach starań, porażek I straconych nadziei. Sama w to jeszcze nie wierze:-)
Gratuluję!!! :) Aż ciężko mi sobie wyobrazić tyle lat starań.

Dostałam czopki na mdłości i wymioty. Zobaczymy czy zadziałają.
 
reklama
Ewa witaj! Super ze sie udalo, a waga sie nie przejmuj, jawpierwszej ciazy do 12 tyg mialam +3 kg. Teraz waga stoiw miejscu
Dodaj suwaczek bysmy wiedzialy ktory to tydzien.

Mujer oby pomoglo :tak:

MonikaMarcina ja bym sie tak niecieszyla ta spadajaca waga, kiedy bedziesz robic badania??? Bylas wczoraj na wizycie???
 
Ostatnia edycja:
Do góry