reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Zależy ile się waży przed ciążą..
Ja przytyłam jakieś 5 kg i miałam to w czerwcu zrzucić..ale cóż się okazało, że będę miała do zrzucenia więcej za 9 m-cy :p i od tego czasu wrzuciłam jeszcze kg i już nie mieszczę się w normalne ubrania [emoji19]

Ewa.R witaj [emoji4]
Mujer i jakie efekty?
 
reklama
Czesc kobietki witaj Ewa.R . Ja po kolejnej wizycie wiek ciazy jak w suwaczku. Maluszek ma 15 mm termin porodu 6.02 z miesiaczki 10.02 z usg. Dostalam l4 wiec wypoczywam. Waga u mnie taka sama jak na poczatku gdy sie dowiedzialam. Jednak staram sie nie myslec o kg od lutego bardziej zajme sie tym tematem.
 
Elunia super. Moje cudo też miało 15mm jak byłam ostatnio na wizycie. Super ze wszystko ok.

Witaj Ewa. Gratuluje fasolki szczególnie po takich długich starankach. Radosc napewno jest nie do opisania.
 
Madzia ide do lekarza 10 dopiero. A waga moze spadac dlatego ze poszlam do pracy, wiec nie mam czasu zajadac z nudów, mam mdlosci wiec i mniejszy apetyt.
A myslisz ze to moze byc cos niedobrego?
 
Dzieki :-)
Ja mam umówioną wizytę na 9.07 już nie mogę się doczekać bo ciągle się martwie czy wszystko ok. Szczególnie że mieszkam w Irlandii a tu inaczej podchodzą do ciąży. A może któraś z Was mieszka w Irlandii?
 
Madzia ide do lekarza 10 dopiero. A waga moze spadac dlatego ze poszlam do pracy, wiec nie mam czasu zajadac z nudów, mam mdlosci wiec i mniejszy apetyt.
A myslisz ze to moze byc cos niedobrego?
Podobno sporo kobiet na początku ciąży chudnie. Mdłości, wymioty...

Co do czopków, to jeszcze nie wiem, bo dopiero niedługo będę je mieć :)
 
A ja 2kg do przodu a we wrześniu ślub masakra jak tak dalej pojdzie :-/
Jeszcze 2 dni do pracy i urlop a potem juz razej nie wracam wiec juz doczekać się nie moge :-)
 
Cześć dziewczyny :D od jakiegoś czasu śledzę Wasz wątek ale dopiero teraz nabrałam odwagi napisać. Ja również mam termin porodu na luty, odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży bardzo upragnionej jestem na zwolnieniu, muszę dużo leżeć mam nadzieje że zostanę z Wami do samego porodu :)
 
Przeczytałam na ulotce, żeby nie używać tych czopków w czasie ciąży. Z drugiej strony poszukałam w necie i dużo kobiet piszę, że go brało i było ok, że często też w szpitalach dają, jak kobiety w nich lądują w ciąży. Ale mimo wszystko się boję. Chyba na razie sobie daruję, dzisiaj jest trochę lepiej. Jak będę mieć sytuację kryzysową, to wtedy go użyję.

Mnie pomaga zimny sok pomarańczowy. Najlepiej z lodem :)
 
reklama
Wy też tyle śpicie? Mam ostatnio aktywność noworodka..wczoraj spałam do 15, potem od 18 do 20 drzemka.. I od ok 1 znów spalam do 12, i dziś znów drzemka od 15 do teraz..
Odsypiam za przeszłość czy na przyszłość?[emoji12]


Witaj Vanilijka [emoji4]
 
Do góry