reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
monikamarcina - ja musze pracować albo umowę musze mieć a wlasnie zobaczyłam na koncie kase tak jakbym miała ekwiwalent co oznacza wypowiedzenie ale nie dostałam nic jeszcze z wypowiedzeniem nic nie wiem o tym. W pracy nadzieje mam ze mnie nie wyrolują bo dyra jeszcze si enie zdazyla ze nie pomogla. W poniedziałek musze isc i zapytać się o coc chodzi czemu tak dużo. Jakbym dostala 2 wyplaty.
Fajnie ze tyle ale wole się upewnić żeby potem nie zostać wyrolowana. bo jak dostane wypowiedzenie to musze isc do PUP wtedy może cos mi się jeszcze skapnie od nich :-D

dorex - to super ja tez miałam w pierwszej badania prenatalne z krwi i tragedia wiec teraz już wiem czego nie robic bo mentli w oczy

my wczoraj byliśmy u znajomego kolo lotniska na działce pozrywać porzeczki czerwone, moje dzieco uwielbia samoloty to więcej byliśmy na lotnisku i ogladalismy samoloty dobrze ze mama była z nami to ona poobrywala. potem musileismy zawiez ja ze wszystkim do domu a potem do koleżanki pozyczyc jej namiot i rozlozyc jeszcze bo znajomi przyjechali do nich na działkę i nie mieli gdzie spac. Mały mi padł o 22.

Ide szykować śniadanie i posporzatac trochę i obrobić porzeczki i truskawki. Paa
 
Tez mi sie wydaje ze kobieta w ciazy jest chroniona przynajmniej do porodu.

A ja dzisiaj wesele no i planujemy powiedziec moim rodzicom o ciazy.. pewnie sie nie uciesza, ale ja mam w nosie. Wazne ze my sie cieszymy.. ;)
Ale mam roboty w domu.. ale chyba dzisiaj sobie odpuszcze.. przygotuje tylko na wesele koszule dla syna i meza i swoja sukienke i zamiast sprzatac w domu to wezme sie za siebie o ;)
 
Czesc,

Tak, kobieta w ciazy jest chroniona do dnia porodu.

Dorex to mamy ten sam termin z usg.

Czy ktoras z dziewczyn jechala kiedys pociagiem z dzieckiem? Bo chcialabym sie dowiedziec jak wyglada wagon/przedzial dla matek z dziecmi.
 
Heh maz mnie wolal do lozka na seks.. poszlam sie umyc... wracam, a on spi z telefonem w reku. Ehh ;)
:-p

Mamy po raz drugi, jak wyglądają wasze brzuchy? U mnie potazka jakbym wzięcie miala. Z pierwszych brzuszek dopiero w 5 mcu bylo cos widac. I jak wasz glod? Ja mdlosci nie mam niestety i ciagle glodna chodze ;-)
A marchewki w słupki nie oszukają głodu? ;-)

Czytam Was cały czas, ale nie mam za grosz czasu na to żeby odpisać... a jak już się do tego przymierzę, to moja mała księżniczka koniecznie chce mi w tym pomagać i trzeba kończyć pisanie:p już stoi obok i "porządkuje" otoczenie :p
Boziu, jakby było pięknie gdyby ta ich chęć pomocy z wiekiem nie przechodziła. :-p

Mujer to witaj w klubie:) ja tez w pracy wymiotowalam i dlatego poszlam na zwolnienie. Tez nie moge patrzec na jedzenie, do wczoraj podjadalam marchewki ale i po nich zaczelam wymiotowac.
Mi krakersy pomagały i cukierki nimm2, zawsze się bałam by mnie mdłości w pociągu nie dorwały. :-p A z dziewczynkami długo mnie trzymało, bo 4 i 4,5 m-ca. :sorry2:

Współczuje Wam, ponieważ wstyd się przyznać, ale poza WIELKIM apetytem nie mam żadnych dolegliwości:-D. Może tylko z rana mnie leciutko mdli ale to wszystko ;-) Chociaż coś czuje, że jeszcze wszystko przede mną ;-)
Szczęściara. ;-)

Najlepsze jest to że jutro miała być w pracy, regionalny zarządzil kogoś z innego punktu ale ta osoba nie przyjdzie bo wyjeżdża. Także poszukiwania osoby na jutro trwają... ogólnie zmęczona jestem brakiem współpracy między salonami...
Niestety coraz częściej jest tak, że każdy sobie rzepkę skrobie i na innych się nie ogląda. Przykre to.

monikamarcina - ja musze pracować albo umowę musze mieć a wlasnie zobaczyłam na koncie kase tak jakbym miała ekwiwalent co oznacza wypowiedzenie ale nie dostałam nic jeszcze z wypowiedzeniem nic nie wiem o tym. W pracy nadzieje mam ze mnie nie wyrolują bo dyra jeszcze si enie zdazyla ze nie pomogla. W poniedziałek musze isc i zapytać się o coc chodzi czemu tak dużo. Jakbym dostala 2 wyplaty.
Wszystko zależy jaką masz umowę, na czas nieokreslony muszą przedłużyć, jeśli na czas określony to przedłuża się umowa wtedy gdy jest się w ciążdy od konkretnego tygodnia i tu oczywiście nie pamiętam, który to tydzień. Na forum mamy prawnika, zadaj pytanie w dziale prawniczym, a pani prawnik na pewno pomoże i nie trzeba nigdzie chodzić do PIP czy wydzwaniać. Dr google na pewno odpowiedź też zna. ;-)

A ja sobie nadal czekam, poza momentami obłędu udaje mi się się utrzymać nerwy na wodzy, beta jak pisałam na doktorskim wątku, pięknie przyrosła, więc jestem pełna nadziei. Wspomagacze biorę, folik biorę, wiary w sobie mam całe multum. :tak:
 
Ja to jestem jednym słowem w dupieeee , mam działalność gospodarcza 1 osobowa i jak się teraz okazało zabardzo nic mi nie przysługuje, byłam 2 lata na małym zusie dopiero od 3 miesięcy płace pełny i hitem jest to ze na l4 nie dostane ani złotówki , jedynym dla mnie ratunkiem jest żeby ktoś mnie zatrudnił
 
Ja to jestem jednym słowem w dupieeee , mam działalność gospodarcza 1 osobowa i jak się teraz okazało zabardzo nic mi nie przysługuje, byłam 2 lata na małym zusie dopiero od 3 miesięcy płace pełny i hitem jest to ze na l4 nie dostane ani złotówki , jedynym dla mnie ratunkiem jest żeby ktoś mnie zatrudnił
Wiecie co? Mamy super prorodzinny kraj. Nie dosc ze co miesiac zanosisz w zebach ponad tysiac zlotych to teraz nic nie przysluguje.. porazkaaaa
 
reklama
Ladyli jestes w bledzie. Masz super wyjscie tylko musisz miec dobra ksiegowa. I radze sie pospieszyc jesli chcesz sie zahaczyc na swietna rzecz!
 
Do góry