reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Anianka gratuluje! Kawal corci masz i szacunek dla ciebie ze dalas rade bez wspomagaczy. :-)

A u nad Michalek ladnie przybiera na wadze. Apetyt ma spory i 1-2 razy w ciagu dnia musze go dokarmic mm. :-)
 
reklama
Haha Monia :-D U mnie i bez tego jelita robią co chcą a miałam wręcz chcice na takie zarelko od miesiąca. No i dałam dużo kminku więc powinno złagodzić skutki uboczne.

Anulfka jak ten czas leci! Twój Michas taki rezolutny na zdjęciu jakby już miesiąc mial albo więcej! I glodomorek ;-)
 
Anianka, gratulacje :-) Ale córeczka wyrośnięta....

Ja za to śpię ostatnio więcej. Wczoraj padłam wcześnie, ze dwie nocne pobudki, obudziłam się po 7.
Wczorajsze ktg nie wykazało dużych aktywności skurczowych :-(
Ale dopakowałam torbę numer 2. Wszystko miałam już przygotowane i zebrane w jednym miejscu, teraz już w torbie.

Nie wiem na którym wątku była dyskusja o l4, informacyjnie piszę tutaj. Na ostatniej wizycie dostałam l4 do terminu wystawionego skierowania do szpitala, czyli u mnie 7 dni po terminie.
 
Anianka gratuluję córeczki :)
U mnie wczoraj na KTG kilka nieregularnych skurczów, szyjka 1 cm, rozwarcie na opuszek. Miałam nadzieję na coś więcej, ale widocznie małej się jeszcze nie śpieszy :)
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, mam termin na 14 luty i póki co u mnie cisza i spokój, 0 skurczów, tylko lekkie pobolewanie i kłucie podbrzusza od czasu do czasu... na szczęście samopoczucie i dobra kondycja dopisuje... :)

Chyba czeka mnie sporo nadrabiania ;)
Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrówka Waszym pociechom! :)
 
monia czekaj czekaj bo jeśli dziecię vide okaże się tak leniwe do wyjścia jak nasze to spokojnie zdąży nadrobić :-D

vide witaj!! rozgość się!
Pisz jak przeszłaś ciążę? Pierwsze dzidzi? :-)
 
reklama
Do góry