reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ja dzisiaj do szpitala zamawiam pizze :D nalesniki tez bym zjadla z checia mniam mniam mniam. W koncu cala ciążę miałam nalesnikowa :))
 
reklama
To telepatia w twkim razie bo ja dwa dni temu tez robiłam nalesniki z serem i jeszcze wczoraj dojadalam resztki. :-D Ostatnio ogolnie takie maczne rzeczy gotuje. A to pierogi, a to pancakes czy nalesniki a dzisiaj zaproszenie od babci mamy na golabki wiec leniwie skorzystam ;-)

Anikaa no niestety problemy lubia sie przyciagac :-( Trzymam kciuki zeby Ci sie poukladalo i wrocil dobry nastroj :-)

U nas kolejny fajny pogodowo dzien sie zapowiada. Moze na spacer sie skusze choc coraz czesciej sie zastanawiam czy mnie glowa przez ten smog nie boli... wszyscy w piecach pala i jakosc powietrza kiepska.:-(
 
Made a pewnie - zaszalej z pizza bo jak Basia w poniedziałek sie pojawi (oczywiście kciuki zeby siedziała i rosla w brzuszku jak najdluzej) to szpitalne jedzenie bedzie bardziej wskazane ;-)
 
Tu podaja kleiki dopiero na druga dobe po cc. Laski, ja cos czuje, ze oni zbyt pochopnie ta decyzje o wywolaniu podejmuja... powinni moim zdaniem poobserwowac jeszcze troche, przepływy i lozysko w porzadku, stan dziecka rowniez super. Nawet nie wiem na ile dokladnie ja oszacowali teraz, ale no to az niemozliwe, zeby totalnie nic nie urosła!
 
Anikaaaa, ja wczoraj miałam doła po południu i byłam bardzo niespokojna. Mam wrażenie, że stres przedporodowy przychodzi od czasu do czasu. Ale zmobilizował mnie i prawie ze łzami w oczach pakowałam torbę, więc przynajmniej gotowa.

Made, zanim dziewczyny wieczorem przypomniały mi o porannej ochocie na naleśniki, to wieczorem dzwoniłam do męża, żeby mi pizzę na grubym cieście przywiózł :-)

Chyba coś jest w tych mącznych potrawach. Mięso mnie odrzuca.

U mnie za oknem pochmurno ciemno i pochmurno :-(
 
Made tu u mnie w szpitalu leżą dzidwczyny z term za miesiac z holestaza przetrzymuja je jak najdluzej aby ukonczyly 37 i cc ale warunkiem sa w miare przyzwoite wyniki badan, sama juz nie wiem co ci doradzic pewnie sugieruja sie wynikami badan a tak wg dostajesz w szpitalu jakies leki?
 
No moje wyniki sie poprawiaja. W tym momencie sa zupełnie w normie!!! Leki dostaje caly czas i nawet juz tak bardzo nie swedzi. Oni nie ze względu na cholestaze tylko na to, ze wymyślili sobie, ze dziecko jest o 2 tygodnie za male wymyslili sobie wcześniejsze wywolanie porodu. Ja chciałabym do tegi 26 stycznia chociaz zaczekac, żeby mała miała jak najmniej powikłań wzesniaczych. Nawet ten jeden tydzien w brzuchu dłużej moze zawazyc na calym jej zyciu...
 
No to faktycznie sie spiesza.. Tym bardziej ze lepiej sie czujesz powinni troche poczekac. Ciekawe czy zalozyli margines bledu do usg jesli chodzi o wage malej??
 
reklama
Made no to przed tobą dylematy. Ale co na usg wyszło?w ogóle nie urosła? bo.mi.gin mówi ze różnice do dwóch tyg są w normie bo każda dzidzia rośnie juz inaczej.
 
Do góry