reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

O takie cos, sa rozne, jednak te minky mi sie bardzo podobaja.


Ewcia ja wlasnie zrobilam makaron z sosem pomidorowym, podobnie do Ciebie po najnizszej linii oporu.
Zupa, tez bardzo czesto robie mlodemu. Z tym ze mam ograniczony repertuar.. pomodorowa, barszcz bialy, rosol, czasami barszcz czerwony lub jakas warzywna. W sobote zrobilam gar pomidorowej i zjadl tylko jednego dnia, dwa dni jadlam ja i dzisiaj wylalam.... ehhhh jadok..
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dziś przegięłam ze spaniem...:-Dposzłam wczoraj spać o 23 i spałam z przerwami na wc do 6:30, potem wyprawiłam moje łobuziki do pracy i do teścia i przed 10 znów poszłam spać:-) i.... wstałam przed chwilą:szok:

co do sylwestra to mój 3 z rzędu przed tv:-) jestem zaprawiona w bojach bo najpierw byłam w ciąży z Alą, potem mała miała 7 miesięcy a nam jakoś chętniej zostało się z nią w domu bo nikt nie miał ochoty na balety a teraz znów w ciąży z Asią:-) ( hmmm chyba jeszcze w przyszłym roku domówkę zaliczę):tak:

od wczoraj łóżeczko stoi skręcone.... fotelik przymierzony do bazy i wszystko ok, nawet Ala w nim usiadła dla testów i wyleźć nie chciała tak jej się podobało;-)

obiadu dziś nie robie bo wczoraj nagotowałam gar lecza więc dziś mam wolne.... za to chce mi się coli i frytek.... strsznie.... chyba wyślę A. po południu do Mc...:-D
 
Ta bransoletka to coś dla mnie. Mam mega skleroze :)

Ja to w ogóle po najmniejszej linii oporu bo poszłam se do knajpy :) mąż na nadgodzinach wiec pojechałam sobie do fryzjera i na obiad :)
 
U nas teoretycznie zadnych kosmetykow swoich nie wolno do szpitala wiec nic nie przewiduje brac. Zreszta chyba daja te paczki startowe to zobaczymy co za sponsorzy i co wrzucili ;-)
 
Czego zapomnialam, mam 6 kompletow ubranek, skarpetki, niedrapki , 5 czapeczek (cholera wie jaka glowke bedzie miala), 5xtetre, 2xflanele, pieluchy, chusteczki, kocyk, recznik, rozek, krem do tylka. Wsio?
 
reklama
Hej ja dzis bylam na pobraniu Pozniej w szkole rodzenia i na ktg ktore dobrze wyszlo tylko nadia nie chciala zeby ja podsluchiwac bo uciekala :-D jedna z pań ze szkoly rodzenia wykruszyla sie bo w swieta urodzila silami natury synka ktory wazyl 5 kg :O a przed swietami byla na wizycie u gina i ostateczna waga to 3.5 kg wiec nie ma co sugierowac sie waga z usg bo duze roznice wychodza ;-)
Monia ja pakowalam kosmetyki pielegnacyjne bo szpital wymaga zeby miec swoje.
Jesli chodzi o sylwestra to tez spedzamy w domu z m, nie nadaje sie na wypady :-D wole sobie polezec na kanapie :-)
 
Do góry