reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Dzień dobry, mam nadzieje dziewczyny że dziś od rana będziecie się czuły lepiej. Uważajcie na siebie dziś i dajcie innym się wyreczyc :) tak żeby się za wcześnie nie rozpakować, mimo że dziś dzień prezentów :)

Moja ginekolog powiedziała mi żebym nie jadła maku w święta. Wiadomo jak ze wszystkim, trochę można ale nie za dużo :) chociaż znalazłam na temat maku taki artykuł:
Czy można jeść mak w ciąży? - Na pytanie odpowiada Lek. Aneta Zwierzchowska | abcZdrowie.pl

Życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt a po nowym roku krótkich i przebiegających bez komplikacji porodów :)
 
reklama
Napisałam się i mi oczywiście wcięło [emoji24] więc nie będę się powtarzać tylko:


Kiedy świąteczny stół sie ugina, śpiewa kolędy cala rodzina, na niebie pierwsza gwiazdka już świeci niech Was taki Mikołaj odwiedzi[emoji12]
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1419403167481.jpg
    uploadfromtaptalk1419403167481.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 33
Hej laski. A koncze pakowac prezenty, zaraz mlody wstanie i pewnie pierwsze co to powedruje pod choinke, :)
Brakuje mi dwoch prezentow ale to nic, beda dzisiaj :)
Musze pojechac do sklepu co bardzo mi sie nie widzi ale co zrobic..

Zycze Wam przede wszystkim zdrowia, szczescia, duzo milosci, spokoju, cierpliwosci i wyrozumialosci. Pamietajcie ze nie musimy byc teraz idealnymi paniami domu. :)))
 
Cześć. Ja maku w ogóle nie lubię wiec jak mi gin zabroniła to się nie przejęłam.
U mnie już posprzatane, kapusta się dusi a ja idę leżeć bo mnie już wszystko boli.
Zor takiego chłopa to bym pod choinkę chciała :)

Monika współczuję zakupów dziś. Ja wybrałam się wczoraj i normalnie przyciskac się trzeba było.

Zdrowych i spokojnych Świąt wam życzę :) bez boli i niespodzianek :)

A co do maku to.myślę ze trochę.nie zaszkodzi. Ale jak ktoś jak mój mąż wsuwa kilo.makowek na raz to raczej nie jest zbyt zdrowe dla nikogo.
 
Zdrowych, Zdrowych i jeszcze raz Zdrowych (dla Naszych Bąbelków, dla Nas i Naszych Rodzin i nie tylko), Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Mamusie lekkich porodów i Tych Bezzębnych Uśmiechów w terminie:-)
 
reklama
no i po wizycie....dziecko waży tylko 1700 i lekarz mówi,że jak nie będzie przybierać to wywołają poród wcześniej :baffled: a w dodatku na jednej piersi mam czerwony placek a pod nim wyczuwalne zgrubienie twarde i boli :baffled:
 
Do góry