reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
mnie mała dziś tak skopała że aż się poryczałam...... myślałam że zejde
teraz też jeszcze nie najlepiej się czuję...:no: to zemsta za to że mąż ja po dziurach autem przewiózł........
 
Dorex, mój łobuz nie lubi już jazdy samochodem. Wierci się wtedy i wypina, a ja nie wiem jak usiąść w fotelu.

Maagsiaa, nie wiem co poradzić. Trzymam kciuki aby szybko przeszło.

Vanilijka, Kasia, zdrówka dla rodziny. Mam nadzieję, że te kolki im przejdą i nie spędzą Świąt w szpitalu.

Szerokiej drogi dla podróżujących.
 
Dziewczyny mój to jak ostatnio się ułożył pod prawym żebrem, to uciskal na nerw i.przez dwa dni nie umiałam spać,leżeć ani oddychać. Pomógł ketonal i.właśnie lekkie ćwiczenia aby młodego.przemieścić.
Dziś wyszło na usg ze zaczął się brzuch obniżać.

My łososia pieczemy w foli, tylko sól pieprz i.płatki czosnku
Trochę oliwy i do.piekarnika.
Po 15-20min odkryć folie aby się przypieklo.

A i gin powiedziała mi.dziś żeby nie jeść dużo maku bo działa usypiajaco na dziecko!
 
Zaniedbałam Was troszkę wybaczcie :zawstydzona/y:
w końcu udało mi sie dojść do tutejszej położnej....posłuchała tętna płodu, mocz zbadała papierkiem, obmierzyła brzuch centymetrem i stwierdziła,że dziecko ma głowę na dole i ,że mam mały brzuch jak na ten tydzień ciąży :no:
jutro mam usg w szpitalu więc &&&&&& poproszę za to żebym sie po pierwsze z doktorkiem dogadała, po drugie z dzidziolkiem by wszystko było ok....


a tak przy okazji to wszystkim Wam życzę Wesołych Świąt, spokojnych, ciepłych i radosnych.
 
Stokrotka, trzymamy kciuki!! :)
Ja tez uwielbiam makowca, wlasnie wsunelam dwa kawalki :p
Vani jest lepiej, ale odwolalam gosci, bol brzucha przeszedl, ale podbrzusze mocno boli, klade sie spac, mam nadzieje, ze przejdzie :(

Wesolutkich Kochane!!! :*
 
reklama
Vani zyje :-D Mala chyba odebrala Twoje fluidy bo jak wstalam po pilke to mi puscilo momentalnie :-o . Z rozpedu wzielam sie za makowce i spieprzylam! Z.roztargnienia trzymalm sie przepisu a standardowo zawsze zmieniam po mojemu bo w przepisie jest blad i teraz to pewnie zakalce siedza w piecu :'(.

A z tym makiem to pierwsze slysze. Dawniej to tak bo byl "pełnowartościowy" ale teraz odciagaja z niego ten ekstrakt i nie powinien usypiac. Jakies 30 lat temu dziexiom gotowali mak wlasnie zeby byly spokojniejsze :-D. A w sumie moja tak fika ostatnie 2 dni ze mogla by troche zluzowac bo wyjdzie bokiem. Dobranoc, pchly na noc...
 
Do góry