reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Ewa wiem ze boli ale polozna nam mowila ze gdyby dzidzia nam cos usiskala trzeba ja naklonic zeby sobie przesunela sie kazala nam poruszac powoli biodrami tak jakbys siedziala na pilce albo krecila hulahop tylko ze delikatnie potem pozycje kuczna na czworaka i porozciagac sie dzidzia zwykle sie przesowa
 
Vanilijka ale pysznie u Ciebie mniam mniam. Moje zwijaki z makiem na razie.czekaja jak mi przejdzie. Mam jeszcze piernik tylko polewe zrobic. Resztę robia mama i babcia - seromak, sernik i grysikowca. Moich zwijakow wychodzi 3 to chyba od razu zamroze i bedzie na sylwestra bo kto to tyle zje. Teraz szukam w necie dobrego przepisu na lososia bo sie zdeklarowalam ze zrobie na wigilie a nie chce kolejnej smazonej ryby (jedziemy w gosci a ja nieswojo sie czuje jak nic nie mam se soba). Jak ktoras.z Was ma sprawdzony to please wrzuccie w przepisnik ;-)
 
reklama
Ewka, szybki przepis na łososia - robisz kieszonkę pod skórą filetami. Wrzucasz tam koperek z pastą kawiorową z tubki. Smażysz łososia tylko ze strony skóry wkładasz do piekarnika aby góra doszła. Czasów nie podam, bo sama tego nie robiłam, tylko jadłam. Bardzo smaczny wychodzi.
 
Do góry