reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

aisha gratki wizyty i Szczęścia już 2300 g, zawsze przeliczam na cukier 2 i pół kilo słodyczy:-D
Vani tak to jest z ta kamicą, oby im odpuściło, ale oczywiście mój na lekach siedzi w pracy:zawstydzona/y:
monia i tak trzymać zapisz te słowa i włóż w ramkę, co by codziennie po otwarciu oczu zawsze je widzieć, taka pozytywna afirmacja;-)
 
reklama
Hejka ;-)
Vani, Kasia zdrowia dla siostry i meza. Moj P trochę wie co to porod bo urodzil takiego kamyka wiecie ktora dziurka :p I nawet zostawil sobie na "pamiatke" to powiem szczerze ze nie myslalam ze taki kamien moze sie zrobić :-o jak zobaczylam rozmiar...

Monia trzymaj przy sobie tego Twojego M i dobrze traktuj bo ze swieczka takich szukac;-)

Nasze dziecko bylo antylozeczkowe od samego poczatku. Z wygody spal ze mna bo kolkowy darcioch i cycoch straszny. Ja tylko zmienialam strone a on na srodku :-D Malz spal na wersalce w drugim pokoju żeby byl wyspany do pracy.

Ja dzis zalatana strasznie - dusze oczyscilam wiec teraz zonka ze mnie idealna i lzej na serduchu :-D. Jeszcze dokończyć lazienke, odkurzanie, mopowanie, makowiec, salatka.... Ryby i surowka chyba juz jutro...
 
Kurcze przed chwilą złapała mnie kolka po prawej stronie brzucha i siedzę na sofie i nie moge sie ruszyć :'(
Pokaze Wam nasze "dziela" na choinkę :-D
 

Załączniki

  • 1419358879016.jpg
    1419358879016.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 31
  • 1419359262367.jpg
    1419359262367.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 32
Ewka mam to samo zaczęło bolec z prawej strony promieniowalo do plecow i w noge....przez pare minut jej nie czulam...mała musiala mi jakis nerw ucisnąc
 
Zjadlam nospe i czekam az przejdzie.

Monia to sa takie robione cukierki, taka rodzinna tradycja - gotuje sie litr mleka, kilo cukru przez ok 2,5 h. Na koniec wrzuca sie maslo i wiorki kokosowe jak bedzie geste i brazowe. Potem wlewasz do formy i zastygajace kroisz na kwadraty. Jak będzie zimne to owijasz w folie alu a potem w bibule ;-) Slodkie jak diabli ale pycha!
 
Ale u Was swiatecznie :D Prace pelna para, swoja droga zjadlabym takie cukiereczki mmmm :D
Ewka i jak, przeszlo? :*
Ja sie poklocilam z D, bo znajomi do Nas wpadaja, a jemu sie nie chcialo do sklepu jechac po jakies jedzonko i z impetem usiadlam na krzeslo w kuchni, jest dosc twarde i boli mnie brzuch :( nie wiem co sie dzieje.. to porownywalne jakbym walnela na dupe np na lodzie :(
Mala sie wierci i ruchy sa ok, nie mam zadnych uplawow i krwawien, myslicie ze mam przeczekac czy jechac na IP? :(
 
My z m pieczemy ciasta keks, pychotke i rafaello, podziele sie po polowie z ciotka i dostane od niej rolade, sernik i makowiec duzo nie trzeba piec warto tak sie podzielic :-D :-D wyobrazcie sobie ze m chodzi taki dumny jak paw bo keks mu nie opadl :-D :-D teraz piecze biszkopt do pychotki :-D :-D. Rafaello juz zrobione musi tylko stezec :-D :-D
 
Elunia mam nadzieje ze Ci przeszlo - u mnie nadal boli :-(
Maagsiaa leze z termoforem lekko cieplym i może pusci. Jeszcze kapiel ciepla wezme ale wlalam domestos do kabiny i nie ma kto tego umyc :-( Czekam jak malz to dokonczy.
No widzisz Twoj D nie chce do sklepu a moj P to odwrotnie - byle mu tylko liste.dac.i caly dzień moze.chodzic po.sklepie.
Moze sobie tylko obilas i po prostu musisz odczekać az samo przejdzie skoro nie ma innych objawow. Ja dzisiaj usiadlam na podstawionym stoleczku synka nieswiadomie i z impetem nadzialam sie kroczem na oparcie. Bolalo jak diabli ale odczekalam i przeszlo.
 
reklama
Do góry