reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Hej dziewczyny ;) w koncu przyszlo piekne slonce i tak powinno byc.

Mam pytanie, czy nie znacie fajnego miejsca nad morzem gdzie mozna pojechac odpoczac.. nie musza byc to wakacyjne wielkie kurorty, moga to byc spokojne miesciny nad morzem..
 
Witam sie od rana. Goraczka duchota w nocy ale mi to nie przeszkadza ja spie, moj maz narzeka ze spi od 23 do 2 a potem nie moze spac. A na 6 do pracy. Wspolczuje mu. My dzis szybki przelot przez poznan i wracamy do domu. Do basenu później. Wczoraj caly dzien w basenie. Ja malo bo byl kuzyn mojego syna 9 lat i troche sie balam.

W czwartek do gin czy pojedziemy w gory
 
Dziś o 15:00 mam 2 wizyte bo 2 tyg temu nie było jeszcze słychać serduszka i się dedenerwuję czy wszystko jest dobrze, więc trzymajcie kciuki za moją dziecinkę ;-)
Ja mam częste bóle głowy i już 4 razy leciała mi krew z nosa no i musze częściej jeść bo mnie lekko mdli ahh i cycki to masakra :-/ najlepiej bym bez stanika chodziła hehe
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana,

An ja rownie spac od 2-3 w nocy nie moge,...

Karolina powodzenia na wizycie!!!
Koniecznie zdaj relacje w odpowiednim watku :-D
Krew z nosa tez jest naturalna, ja tak mialam w pierwszej ciazy. Jesli masz ochote chodzic bez stanika to chodz, ja tak robie!

Milego dnia!!!
 
reklama
Witam wszystkie nowe Mamy:)
Trochę mnie nie było, u mnie teraz remont w pełni. Niedawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania i trochę trzeba odświeżyć i przygotować pokój dla maluszka. Ja w zasadzie nic nie robię prócz obiadu, kawy, herbaty wg. życzeń ale wieczorem jestem tak zmęczona jak nie wiem co. Do pracy już nie chodzę bo pracuję w laboratorium chemicznym więc lekarz od razu wysłał mnie na zwolnienie.
Mdłości tak mnie nie męczą ale piersi to masakra :szok:. I martwię się tym cukrem ciągle mam za wysoką glukozę niby o 3 jednostki ale zawsze.
 
Do góry