reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Vanilijka my staraliśmy się ponad 5 lat. W zeszłym roku lekarz zasugerował invitro, ale po całym roku nieudanych prób z clomidem i pregnylem postanowiliśmy odpocząć. A tu w maju w pracy takie małe dziecko strasznie się do mnie uśmiechało "przesyłało" buziaczki, aż sami jego rodzice byli zdziwieni jego zachowaniem. Ja po pracy postanowiłam zrobić ostatni test który mi został i ... pełny szok dwie krechy!! Do ginekologa pojechaliśmy 16.05 ale był tylko pęcherzyk jeszcze bez zarodka. Gin potwierdził ciąże i kazał przyjechać za 3 tygodnie i się oszczędzać. Następną wizytę mam za tydzień 09.07. Czekam z nadzieją że zobaczę małe serduszko :-)

Wiesz co chyba cos w tych małych szkrabach jest myślę że wyczuwają mój siostrzeniec który nigdy nie jest wylewny w uczuciach ma obecnie rok też tak się do mnie usmiechał jak nigdy chciał na rece i wg wszyscy się dziwili co mu jest ja jeszcze wtedy nie wiedzialam ze jestem w ciazy wyobraż sobie że do dziś tak się przylepia do mnie :) ja również mam wizytę 09.07 więc trzymam za nas kciuki :) Kochana napewno zobaczysz serduszko :D najważniejsze to optymistyczne podejscie wiem ze latwo tak mowic ale mnie tez dręczą różne lęki ale staram sobie ich nie dopuszczać do siebie. Ja mojego maleństwa serduszko widziałam pierwszy raz w 5 tyg wyjątkowo wczesnie ale na to nie ma reguły :D najważniejsze aby maleństwa się rozwijały :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Podczytuje Wasze posty bo będę ciocią jednego z "Waszych" maluszków ;) Miałam nic nie pisać, ale przeczytałam post Vanilijki i sie popłakałam. Ja o swojego synka starałam sie ponad 2 lata i udało nam się jak już odpuściłam.
Wszystkim Wam gratuluję i życze spokojnych 9 miesięcy.
PS. Troszke zazdroszczę Wam tych fasolek, ale w lutym mam nadzieję wyściskam siostrzenicę;) (tak wyszło z działkowego USG :-D )
:-) Twojej małej siostrzenicy i synkowi dużo zdrówka
 
Mój bratanek, który ma prawie 3 lata zawsze był za dziadkiem. Tylko dziadziuś i dziadziuś. Ostatnio brat się go pyta do kogo chce jechać, a on, że do cioci motyki (mam na imię Monika :-D). Też się dziwili, że woli do mnie niż do dziadzi. Ale jakoś tego nie powiązałam z ciążą. :rofl2:

Czy te przyszłe mamy, który są w pierwszej ciąży też mają takie schizy jak ja? :-) Chyba prędzej powinnam się udać do psychologa niż do ginekologa :szok: chyba za dużo internetu.
 
Kropelka witaj! Dodaj suwaczek i napisz czy mialas juz pierwsza wizyte ;-)

Ewa, Vanilijka fajnie ze Wam sie udalo :-D

Ewa na 100 % zobaczysz bijace serduszko! Ja juz malej fasolki widziałam 26 czerwca i doczekac sie nie moge kolejnej wizyty.



hej ja miałam pierwszą wizytę 13 czerwca 2014 r prywatnie poszłam potwierdzić ciąże , wiec pęcherzyk był i zarodek też ale serduszka jeszcze nie było widać :( teraz wizytę mam 09.07.2014r wtedy mam nadzieje usłyszę bicie serduszka małego Ktosia :) i zostanie założona karta ciąży :) Będzie to moje drugie dziecko , moja pierwsza pociecha właśnie skończyła 10 lat :):):) Nie widać mojego suwaczka ?? wczoraj trochę się nad nim namęczyłam :)
 
Dziewczyny ja chyba też mam za dużo już tego internetu ponieważ martwi mnie jedna sprawa czytam i czytam i doczytać się nie mogę :( czy to jest normalne że nie mam prawie żadnych obiawów ciąży tak jak co niektóre z was ??? martwi mnie to wszedzie na necie pisze że występują różne objawy ciążowe,a ja ani mdłości, wymiotów, nie mdli mnie nawet na zapach kawy czy papierosów, gdyby nie to ze nie mam okresu i delikatne pobolewanie piersi to wg nic bym nie czuła trochę zaczynam się bać... czytam inne fora i raczej dziewczyny tam piszą o różnych niedogodonościach ciąży, nie chcę być źle zrozumiana cieszy mnie fakt że jak narazie lekko to przechodzę ale i martwi dziwna reakcja organizmu.. aj może już też zaczynam wariować :/
 
vanilijka ja też poza bolącym piersiami i mega apetytem nie mam żadnych objawów. Żadnych mdłości, wymiotów ani nadmiernej senności.:-)Także nie martw się, nie jesteś sama :-D
 
Vanilijka ciesz się że nie masz objawów. Kajuta ale masz fajnego bobasa w awatarze :-) Zdjęcie prawie jak moje w suwaczku :-p Nie czytajcie za dużo internetu bo to szkodzi samopoczuciu ;-)
 
Vanilijka kazda ciaza jest inna wiec sie nie martw a od szukania informacji w necie idzie zwariowac. Wiecej luzu, mniej szukania i bedzie dobrze :-D zawsze mozesz nas podpytac, napewno pomozemy ;-)
 
reklama
Do góry