reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Aisha ja zaszlam szybko w ciaze, Mila miala 7mscy. O Mile staralismy sie 7 mscy, przed Nia dwa poronienia i od zawsze chcielisny dwojke. Jednak gdy nie dostalam okresu to bylam zalamana... jak ja sobie dam rade z dwojka dzieci, a co z pieniedzmi itp.
Jajeczkowanie mialam co 7mscy i nie skapnelam sie,zeby uwazac akurat w tym czasie, byly niby dni nieplodne :O
No ale bedzie Ala i jestem szczesliwa, wychowam je obie "w pieluchach", nie bedzie zazdrosci itp
Oczywiscie wiem,ze bedzie ciezko, ale jak nie my to kto? :p
Aaa i jakbym wiedziala, ze druga ciaza bedzie taka ciezka, to bym sie cholernie zastanawiala czy wgl sie starac i drugie dziecko, ale wiem, ze milosc Ali wynagrodzi to wszystko :)
 
reklama
Drago zdrowia dla mlodej. Moj narazie tfu tfu zdrowy.

Ja chcialam w ciaze szybciej, jednak zawsze a to to, a to tamto... nigdy nie bylo dobrego czasu. Ciaza daje mi troche w kosc, jednak nie wykluczam trzeciego dziecka. Jesli zdrowie pozwoli.
 
Hejka - ja dzisiaj tylko czytająca jestem - Misiek wirusa zlapal i biegunka wiec nieciekawie :-( Ja zaczelam trochę cwiczyc zeby mloda sie odwrocila i zdycham teraz z bolu az nospe wzielam. Do jutra Kochane i kolorowych!
 
Dzieki Kasia :-* noc nawet przespana i w miare funkcjonujemy. Okazuje sie ze w okolicy grasuje jakies cholerstwo bo synek sasiadki w szpitalu wyladowal z odwodnieniem a chodzq razem do tego samego przedszkola.

Moj plan przedswiatecznych przygotowan bierze w leb i chyba posprzatam tylko z grubsza i poprzestane na piernikach na choinke.

Drago to u Ciebie widze ze tez nieciekawie :-( szkoda tych dziexiaczkow :-(
 
u mnie mała w miarę się w końcu wykurowała tfu tfu ....odzyskała wreszcie apetyt i znów wariuje przed pójściem spać a to znak że jest dobrze.....
ja dziś trochę nie wyspana bo wstawałam parę razy ale nadrobię w dzień jakąś drzemką.....
miłego dnia:-)
 
reklama
Hej, u mnie dzis ciezki dzien.. tzn smutny :(
Wczoraj zasnelam w miare szybko, ale Mila cyrki robila przy zasypianiu i spala z Nami, o 24 zanioslam ja do pokoiku i ryk, ale konsekwentnie poszlam sie polozyc i ryczala chyba z pol h :O nie wiem co sie z nia dzieje ostatnio, jakby mi dziecko podmienili :( o 5 D pojechal do pracy i musial Mala obudzic, bo ryczala pozniej co chwile, za mna ciezka noc ;(
Dziewczyny, ktore maja bole podbrzusza, czy probowalyscie spac na miekkim materacu? Pomaga? Bo Nasze lozko jest twarde, a jak miekkie ma mi pomoc w dobrym spaniu, to pojde spac do Mili, ale boje sie, ze sie przyzwyczai i znow beda cyrki, jak pojde spac do duzego pokoju po porodzie :O
 
Do góry