reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Mamy po raz drugi, jak wyglądają wasze brzuchy? U mnie potazka jakbym wzięcie miala. Z pierwszych brzuszek dopiero w 5 mcu bylo cos widac. I jak wasz glod? Ja mdlosci nie mam niestety i ciagle glodna chodze ;-)
 
reklama
Mamy po raz drugi, jak wyglądają wasze brzuchy? U mnie potazka jakbym wzięcie miala. Z pierwszych brzuszek dopiero w 5 mcu bylo cos widac. I jak wasz glod? Ja mdlosci nie mam niestety i ciagle glodna chodze ;-)
Moj brzuch tez wydaje mi sie juz rosnie.. tez chodze taka wzdeta :/
Za to z apetytem gorzej.. podjadam owoce.. na reszte srednio mam ochote...
 
Witam ponownie:)

Czytam Was cały czas, ale nie mam za grosz czasu na to żeby odpisać... a jak już się do tego przymierzę, to moja mała księżniczka koniecznie chce mi w tym pomagać i trzeba kończyć pisanie:p już stoi obok i "porządkuje" otoczenie :p

jestem już po pierwszej wizycie i z powodu bóli brzucha doktor przepisała mi duphaston...

A mój brzuch już też rośnie powoli... pojawił się znacznie wcześniej niż w pierwszej ciąży:)

W Krakowie dziś piękna pogoda więc uciekamy przewietrzyć się trochę:)

Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia z jak najmniejszą ilością mdłości:)
 
Marata u mnie jeszcze nic nie widac ale to pewnie dlatego ze wymiotuje caly czas i juz schudlam 3kg. W pierwszej ciazy do 20 tygodnia nic nie bylo widac, zobaczymy jak bedzie tym razem.
Ja od wtorku jestem na zwolnieniu i praktycznie caly czas leze w lozku z przerwami na wymiotowanie. Apetytu tez nie mam, Wczoraj tak okropnie sie czulam ze nie mialam sily ruszyc sie z lozka. Przespalam prawie caly dzien. Dzis juz jest troche lepiej. A tyle chcialabym zrobic. Mam nadzieje, ze po pierwszym trymestrze zle samopoczucie minie.
 
mój brzuchol też jakiś "spuchnięty"... jak tak dalej pódzie to prędzej czy później w drzwiach się nie zmieszczę.
Mdłości nadal męczą i cały czas muszę coś mieć w ustach ale o dziwo waga stoi:tak:

dziś wizyta.... i podglądnę juniora(-kę)
 
Marata u mnie jeszcze nic nie widac ale to pewnie dlatego ze wymiotuje caly czas i juz schudlam 3kg. W pierwszej ciazy do 20 tygodnia nic nie bylo widac, zobaczymy jak bedzie tym razem.
Ja od wtorku jestem na zwolnieniu i praktycznie caly czas leze w lozku z przerwami na wymiotowanie. Apetytu tez nie mam, Wczoraj tak okropnie sie czulam ze nie mialam sily ruszyc sie z lozka. Przespalam prawie caly dzien. Dzis juz jest troche lepiej. A tyle chcialabym zrobic. Mam nadzieje, ze po pierwszym trymestrze zle samopoczucie minie.
Ojej.. biedactwo.. wspolczuje.. myslalam ze moje mdlosci i zgaga sa tragiczne, a tu prosze.. Ty masz duuzo gorzej..
mój brzuchol też jakiś "spuchnięty"... jak tak dalej pódzie to prędzej czy później w drzwiach się nie zmieszczę.
Mdłości nadal męczą i cały czas muszę coś mieć w ustach ale o dziwo waga stoi:tak:

dziś wizyta.... i podglądnę juniora(-kę)
Powodzenia na wizycie..


Dzisiaj mowie w pracy o ciazy... lekki stres mam ;/
 
monikamarcin trzymam kciuki... ja też miałam stresa ale jak ja musiałam powiedzieć to byłam jeszcze na macierzyńskim i z tym to się nikt nie liczył bo powiedziałam 2 tygodnie przed powrotem do pracy:tak:
 
reklama
Nie biorę nic oprócz kwasu foliowego.

Z dnia na dzień czuję się coraz gorzej. Tak mnie mdli, latam do tego kibla i wymiotuję żółcią, bo nie mam czym. Nie mogę patrzeć na jedzenie. I jeszcze muszę w tej pracy siedzieć. Jestem wykończona:no:

Mnie na początku ciągle brzuch bolał. Teraz raz na jakiś czas, przerzuciło się na mdłości.
 
Do góry