reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Niestety nie mieszkam w Polsce i tu takich zwolnien nie daja mimo ze pracuje fizycznie (sprzatanie). Musialabym miec ciaze zagrozona zeby dostac L4 tutaj, lekko nie jest ale jakos dam rade
 
Heh a ja sie martwie.. jakos ostatnio moj len nie chce sie ruszac.. albo nie czuje.. zaczynam sie martwic..

jeżeli się martwisz podejdź do położnej niech posłucha tętna :tak:

Niestety nie mieszkam w Polsce i tu takich zwolnien nie daja mimo ze pracuje fizycznie (sprzatanie). Musialabym miec ciaze zagrozona zeby dostac L4 tutaj, lekko nie jest ale jakos dam rade

jak mieszkałam w Szkocji to pracowała ze mną jedna laska w hotelu była pokojówką i zasuwała z tym trolleyem skubana z brzuchem, nie wiem ja bym nie dała rady :no:


dziś nabyłam piżamkę ciążową i mega wielkie majciochy :-D
 
jeżeli się martwisz podejdź do położnej niech posłucha tętna :tak:



jak mieszkałam w Szkocji to pracowała ze mną jedna laska w hotelu była pokojówką i zasuwała z tym trolleyem skubana z brzuchem, nie wiem ja bym nie dała rady :no:


dziś nabyłam piżamkę ciążową i mega wielkie majciochy :-D

No nie jest lekko, ile dam rade tyle bede pracowac, a jak Ci sie podobalo w Szkocji ? Dlugo zastanawialam sie nad przeprowadzka tam, poki co utknelam w Belgii
 
Cześć dziewczyny weitam się z ranka u rodziców na śniadaniu jestem. Mała w przedszkolu a ja odpoczywam. Mąż odsypia po nocce a ja fruwam ;) wczoraj kupilam sobie 2pary leginsow z wys.stsnem ns ciążę idealne. Malenstwo coraz mocniej dsje xnac o sobie kreci się plumka. 9 obejrze co sie dzieje i z tydz.później prenatalne w szpitalu bo to juz 21 tydz.bedzie. czas nam leci. Miłego dzionka u nas sloneczko i piękna pogoda po poludniu grill od malza z pracy.
 
Hej Dziewczyny! Witam się i ja. Trochę ciężki okres w pracy wiec nie miałam czasu pisać.

Ja już po wizycie ale nie było usg wiec nadal nie wiem kto u mnie mieszka. Ale mogę się już pochwalić że daje o sobie znać od soboty :D Trzymam kciuki żeby i te z nas które jeszcze nie czują szybko się doczekały:tak: Koshka - ja też się nie mogłam doczekać w pierwszej ciąży bo to takie fajne było na początku. Potem to już błagałam żeby nie tak mocno bo wyjdzie przez brzuch :szok:
Ja po ciężkiej nocy - najpierw praca do północy bo coś trzeba było skończyć a potem w nocy straszny ból żołądkowo-wątrobowy. Musiałam coś ciepłego przyłożyć i nospe wziąć bo męczyło strasznie. Teraz już lepiej ale tylko gorzka herbata i bułka z masłem bo się boje że wróci.

Ja w sumie też pracuję i zamierzam co najmniej do grudnia. Z tym że to praca biurowa wiec nie dźwigam niczego. Asia88 trzymaj się jakoś w tej pracy :)

Jak tak czytam te nasze historie to każda ma jakieś swoje przejścia :( Nawet wśród znajomych czy rodziny mało ciąż w których albo przed albo w trakcie nie było jakichś problemów zdrowotnych. Chyba jakieś kiepskie czasy nastały dla chcących dzieci... :no::no:
 
u mnie tez piękne słoneczko od rana, chyba wstawię pranie i wywieszę na balkonie to mi ładnie wyschnie :)
aaa i skoczę do rosmanna bo jest jakaś promocja z kartą rosnnę na czapeczki pajacyki i bodziaki niemowlęce a mam juz kilka od nich z przed roku i są super;-)
 
reklama
Do góry