reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

asia88 nie nerwowo bo ja też jak czytam jak inne dziewczyny już czują a ja nadal nie to już się bałam o maleństwo ale na wczorajszej wizycie Pan doktor uspokoił mnie i powiedział ze dopiero w 20 tyg jako pierworódka powinnam czuć i moja mama i ciocia potwierdziły mi to wczoraj ze jak były w ciaży z pierwszym dzieckiem to dopiero czuły w 20 tyg, wiec ja spokojnie czekam :)
 
reklama
A ja wczoraj przeżyłam miłe zaskoczenie. Moje Maleństwo nie kopało ale ułożyło się tak że brzuch z jednej strony zrobił się płaski lak naleśnik a z prawej wielkie jajo. tak się ładnie ułożyło że aż mój mąż mógł brzucha dotknąć i poczuć Maleństwo. Kiedy to moje maleństwo będzie mi na żebrach grało??
 
Głowa boli od samego rana a taka piękna pogoda , zaraz zmierzę sobie ciśnienie bo chyba niskie mam.

dziś w planach mam ogarniecie balkonu bo bardzo lubię kwiaty i cały balkon w kwiatach ale trzeba trochę podlać i posprzątać a potem na spacer się wybiorę ,mąż w pracy wiec nudzi mi się :p
 
Czesc dziewczyny! Postanowilam dzis dolaczyc do watku, choc znam to formum juz od bardzo dawna:-) jestem mama dwojki chlopcow 5 i 7 lat. Obecnie w trzeciej zupelnie niespodziewanej ciazy 16 tydzien 4d. Cala rodzina wypatruje dziewczynki, ktora wprowadziła by trochę równowagi do tego męskiego grona, ale jeszcze nie wiemy. Na razie puka i stuka:-)
Gratuluje wszystkim lutowym mamusiom!
 
Hej monikamarcina:-)
Zapomnialam dodac ze termin mam na 20 luty, ale to termin z USG wylacznie poniewaz zaszlam w ciaze podczas jakis zupelnie dla mnie nienormalnych zaburzeń miesiaczkowania, wiec daty miesiaczki nie znam bo trwala dwa miesiące:-/
 
A ja mam totalnego lenia. Nic kompletnie mi się nie chce a nudzę się jak mops.
Siedzę sama w domu- mąż w pracy córka w przedszkolu a ja siedzę i myślę o tym ile mam do zrobienia i im bardziej o tym myślę tym bardziej nie chce mi się ruszyć. W ogóle od pewnego czasu nie mam weny na nic :/
 
reklama
Witaj Sarumi :)
Monikamarcina ja prania dużo nie mam odkąd w domu siedze, piorę 1-2 razy w tygodniu :) bo inaczej musiałabym dla kilku rzeczy pralkę włączać
 
Do góry