reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

witam kobietki :-)u mnie tez piekna pogoda slonce swieci ze az milo :-)ja mam w planach przejzec szafe i popakowac ubrania w ktorych juz sie nie mieszcze i juz pewnie nie bede :confused2:niestety eh.. niestety jeszcze nie czuje ruchow malenstwa ale spokojnie czekam :happy: doczekac sie tez nie moge genetycznego ktore mam miec za 2 tyg biore sie powoli za robienie obiadu milego dnia :-)
 
reklama
Hejka, witam nowe Mamusie :)
U Nas nawet przebija się słoneczko, ale i tak nie mam weny do niczego :( Dziś o 17.30 przyjeżdżają moi rodzice, wczoraj pojechałam po moją koleżankę z Milenką i plotkowałyśmy do 22 :D Niestety musiałam jechać już po D do pracy, więc ją odwiozłam, ale ugadałyśmy się na jutro :)

Rzućcie jakiś prosty przepis na ciasto, najlepiej coś z niczego :D
 
Hmm.. ja przy dwojce dzieci wstawiam pranie dwa razy dziennie:-/ choc teraz jak szkola sie zaczela to dzieki mundurkom wystarczy jedno pranie:-) az strach pomyslec co bedzie przy maluszku:-o
 
Anii wrzucisz ten link do odpowiedniego wątku, bo tutaj nam zniknie :-)

Witam nowa mamusie.

Żor jak tylko znajdziesz czas po weselu zajmiesz się na spokojnie wątkiem "lista..."???
 
Sarumi no ja jak nie upiore dwa dni to ledwo do lazienki wchodze. A moj M to i tak w mundurku mechanika codziennie chodzi wiec z niego duzo prania nie ma, to ja i to moje dziecie..
 
No nie jest lekko, ile dam rade tyle bede pracowac, a jak Ci sie podobalo w Szkocji ? Dlugo zastanawialam sie nad przeprowadzka tam, poki co utknelam w Belgii

w Belgi pracowałam przez 3 miesiące w fabryce czekoladek pod Antwerpią :-D, mieszkałam w Stekene ;-) Do Szkocji wyjechałam w 2006, dostałam depresji pogodowej po 2,5 roku :no:, potem na 6 miesięcy spędziłam w Indiach :-D no a teraz Norwegia znów mnie czeka ;-)


Cały czas jest aktualny [emoji1] możesz zerknąć

a mnie nie ma na liście :no:
 
reklama
cześc ;) dzisiaj rano poczułam pierwsze ruchy dzieciątka :tak: coś w stylu bulgotania, stukania , przyjemne uczucie :-)

byłam tez dzis u lekarza nic sie nowego nie dowiedziałam tylko tyle ze przytyłam 1,5 kg w ciągu tyg :-D szczerze miałam obleśnego starego lekarza... Teraz sie zapisałam do pani dr tam moja sis prowadzi ciąze i jest zadowolona :happy:
 
Do góry