reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Mnie dziś też się pytał lekarz ale nic nie czuje raz myślałam że to to też było pukanie dość późno w nocy nawet jak zmieniłam pozycję lezenia ale to już się nie powtórzyło i myślę że to jednak nie były ruchy mojego maleństwa
 
reklama
Jeej dziewczyny nie zyje. Poszlam z synkiem dzisiaj na rower. Zrobilismy z ze 2 km moze wiecej. No i zaraz mi krocze peknie.. mowia ze ciezarna ma sie ruszac.. ehe a potem zdychac na bol krocza i brzucha :/
 
To poloz się i odpoczywaj :) ja staram się nie przemeczac ale zwykle to od zwykłego spaceru boli mnie kręgosłup i to tak bardzo jak by mi dysk wyskoczył :) uważam że za dużo zrobiłas tych km odpoczywaj :)
 
Hej kobitki :)
rzadko tutaj jestem ale podczytuję Was :) Od 4 sierpnia pracuje (wróciłam po macierzyńskim) i powiem Wam, że jest dość ciężko najgorsze wstawania rano o 5:30... Muszę budzić moją Natalke tak wcześnie i tak mi jej szkoda jak ona tak słodko śpi, a ja ją muszę zrywać... i jeszcze ciemno rano :( Później jeszcze droga przez całe miasto ehhh... Jakoś musimy się przemęczyć do grudnia może stycznia, a później ide na zwolnienie :p
U nas ruchów jeszcze nie czuć (no może ze dwa razy cos było ale pewnie to jelita:/) w pierwszej ciąży czułam miedzy 20, a 22 tygodniem teraz wsłu****e się, bo słyszałam, ze w drugiej ciąży szybciej czuc ruchy :) Już mam nadzieje, że nie długo poczuje maluszka :)
W czwartek idę na usg więc prosze o kciuki, żeby wszystko było ok :)
To tylę muszę wracać do pracy :p
 
reklama
Dziewczyny udalo mi sie w koncu znalezc mieszkanie iwreszcie sie przeprowadzamy :) zazdroszcze wam tego L4 ja haruje po 9 godz +3godz dojazdow bo pracuje w innym miescie plus przeprowadzka jestem juz troche wykonczona
 
Do góry