reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówka u lekarza

reklama
He... faktycznie w tym samym momencie :) Fajna sprawa :) Może będziemy rodzić w tym samym dniu ? ;) To by dopiero było...... ;D
 
Jak wrocisz to daj znac...Ja mialam pierwszego synka.W drugiej ciazy lekarz nie mogl dopatrzec sie plci i do konca jej nie znalam.urodizla sie cora i bylam przeszczesliwa.A teraz taka sliczna z jej babka(ma 6 lat ;D)
 
a ja nie wiem co bym chciała ::)
moze to i lepiej... przynajmniej się nie nastawiam
ale usg już nie mogę się doczekać a to jeszcze z miesiąc ::) ::) ::)
 
no jestem po lekarzu.. :)
w zasadzie wszystko w porządku , dzidziuś rośnie ma wszystko co trzeba ,7 pazdziernika jade na specjalne usg, które robi się u mojego lekarza standardowo. niestety muszę więcej odpoczywać taki mam nakaz bo mam trochę za mało wód płodowych.. :-[ spotkała sie może któras z was czymś takim? ???
trochę się tym martwie jestem na l4 więc bede się stosować do zaleceń w miare bo nie lubie kąpletnie nic nie robić.
moja ginka powiedziala że jak mam trochę za mało tych wód to przez to dzidzia nie może za bardzo się powiercić , bo ja cały czas nie jestem pewna czy ją czuję czy nie..
aha a co do płci znów za bardzo nie chciało pokazać ale tym razem obstawiała na dziewczynkę :p a ja się nastawiałam na chłopaka.. ale narazie nic nie jest pewne więc może jescze będzie synuś.narazie kobitki dzieki za słowa wsparcia przed wizytą :-*
 
hej babeczki,

bedzie SYNUS!!! kolejny ;D mialam ochote na coreczke tak mi sie marzylo, no ale nic. Najwazniejsze, ze jest zdrowy, zwawy, ladnie fikal na usg, ma 400g, jednym slowem wszystko ok.

Do trzech razy sztuka ;D
 
gratulacje ana30 :D
mi z kolei marzył się synuś a narazie są niepewne zapowiedzi na dziewczynkę ;), ale też bardzo się ciesze. martwią mnie tylko te wody płodowe ... :-[ bo boję się o dzidzie
 
reklama
Sawa, będzie dobrze. Stosuj sie do zaleceń lekarza, odpoczywaj i będzie ok.
To jasne, że się denerwujemy, ale nawet powikłania w ciąży nie muszą na dzidzię źle wpływać. Ja w swojej pracy często pytam rodziców o przebieg ciąży, porodu i wczesnego dzieciństwa i widzę, że nawet takie przejścia, jak toksoplazmoza, cytomegalia, choroby zakaźne czy krwawienia, przedwczesne skurcze i leki nie muszą wcale się odbić na dziecku. Wg mojej wiedzy o zagrożeniach w ciąży (pedagogika specjalna) połowa moich uczniów powinna być głęboko upośledzona lub co najmniej mieć duże wady wzroku czy słuchu, a są zdrowi

Trzymaj się
 
Do góry