reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówka u lekarza

ja wlasnie wrocilam od lekarza wszystko wporzadku szyjka dluga i zamknieta dostalam skierowanie na kolejne badanie moczu krwi i test po obciazeniu 50 gr glukozy
 
reklama
nie martw się patch
ja też bede miała usg doplerowskie gdzieś ok 22 tyg.powiedziała mi o tym moja gin już na ostatniej wizycie i u nich robią je kazdej ciężarnej,wiec tylko mi9 spokój :)
póki co nie mogę doczekać sie środy bo też jadę do lekarza.
 
mrs_szaya, przeżycia nie do pozazdroszczenia :( Na szczęście wszystko się dobrze skończyło :) Oby dalej było spokojniej..... Trzymam kciuki :D
 
Mrs_szaja, ale miałaś dzień... Współczuję... Ale teraz już wszystko będzie dobrze!!! Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo!!
 
a ja w środe jadę do lekarza...brrr juz nie mogę się doczekać... zawsze mam dziwnego stresa pewnie zupełnie niepotrzebnie :p no i znów zobaczę dzidziulka ;D
 
o gratuluje sawa13 dopiero zauwazylam ze u ciebie zaczyna sie polmetek ciazy ale ten czas zlecial a niedawno pamietam jak suwaczki pokazywaly 8 tydzien :D :laugh: :)
 
reklama
dzieki wielkie Madzia24 nawet nie wiedziałam :p
do tej pory nie wiem jak liczyć tygodnie i miesiące ciązy :D
buziaki
 
Do góry