reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Moja kicia jest bardzo towarzyska 😎 Gadamy z nią, słowo - miauu - słowo - miauu i tak może cały czas 🤣 Czasami mam dość tego jej gadania 🙈 Nie było dnia żeby nie wydobyła z siebie głosu 🤣 Nie lubi być sama, gdzie my tam ona. Śpi blisko nas, przytula się, ugniata nas łapami. Jak wracamy do domu ona już stoi przy drzwiach i wita nas miauczeniem. Rzucamy jej zabawki, biegnie i je łapie 🤣 Śmieję się zawsze, że to taki kotopies 😄🤣
Nasz jeden z wesołej trójki też aportuje! 🤣 I tak samo wszystkie witają jak wracamy do domu, sobie cwaniaki godziny naszych powrotów "wypracowały".

Dzień dobry, ale piszecie 🙉
Gratulacje dobrych wieści z wizyt, niektóre bejbiki są już takie wyraźne, cudowny widok 😍
Ja wczoraj martwiłam się, że mdłości ustąpiły, ale wieczorem wszytko wróciło 😉
Zastanawiam się, czy nie umówić wizyty u innego gin w przyszłym tygodniu, długie będzie czekanie do 27.07.
Czy Wy też macie kolejne wizyty co 4 tygodnie ?
Ja teraz mam 4 tygodnie, przez wzgląd na urlop lekarki. A potem się zobaczy. W sumie rzadsze wizyty są lepsze dla finansów, bo u nas każda 250zł, ale z drugiej strony najchętniej biegałabym co 2 tygodnie 🙈
 
reklama
Dzień dobry ☺️
Zaczynam dziś 11 tc 10+0 i naczytałam się wczoraj ze objawy mogą stopniowo odchodzić i oby tak było bo 3 dzień wstaje bez mdłości 🙈 za to zaliczyłam 4 razy łazienkę w nocy 😂😂

Pogoda jest piękna ❤️
ja też właśnie od kilku dni budzę się bez porannych mdłości. Później w ciągu dnia jeszcze się zdarzy, szczególnie jak zjem zbyt dużo. Mam nadzieję, że ta ciąża będzie cudowna. W poprzedniej było dużo komplikacji i cały czas stres. Teraz puki co jest bardzo dobrze, jedynie tsh było podwyższone, ale już w normie.
 
U mnie corka na butli i 3-4 pobudki takze jak ktos zna jakis genialny sposob na przesypianie calych nocy to ja chetnie poslucham :-)
Może próba zmniejszenia ilości drzemek w ciągu dnia lub ich skrócenie? Moja, co prawda od początku przesypia noce, ale dopóki nie skróciłam i nie zeszłam z drzemek to nie miała mocnego snu i strasznie się kręciła, stękała, jęczała 🙂 obecnie mamy 1 drzemkę w ciągu dnia, a jak miała 11 miesięcy to miała 2 🙂
Dzień dobry, ale piszecie 🙉
Gratulacje dobrych wieści z wizyt, niektóre bejbiki są już takie wyraźne, cudowny widok 😍
Ja wczoraj martwiłam się, że mdłości ustąpiły, ale wieczorem wszytko wróciło 😉
Zastanawiam się, czy nie umówić wizyty u innego gin w przyszłym tygodniu, długie będzie czekanie do 27.07.
Czy Wy też macie kolejne wizyty co 4 tygodnie ?
Ja pewnie po prenatalnych będę mieć, co 4 tygodnie 🙂
Dziewczyny jaki antyperspirant polecacie w ciąży bezpieczny? Matko strasznie się pocę 😐 zapach okropny

A płyn do płukania jamy ustnej możecie polecić też bezpieczny? Całe dziąsła mi spuchły i krwawią..
Ja używam tego samego cały czas 🤭 w sumie w pierwszej ciąży też go używałam i nawet nie pomyślałam, żeby zmienić 😅
 
Dzień dobry, ale piszecie 🙉
Gratulacje dobrych wieści z wizyt, niektóre bejbiki są już takie wyraźne, cudowny widok 😍
Ja wczoraj martwiłam się, że mdłości ustąpiły, ale wieczorem wszytko wróciło 😉
Zastanawiam się, czy nie umówić wizyty u innego gin w przyszłym tygodniu, długie będzie czekanie do 27.07.
Czy Wy też macie kolejne wizyty co 4 tygodnie ?
Ja mam różnie teraz czekam miesiąc na wizytę, ale w międzyczasie mam to badanie prenatalne. A od początku ciąży miałam już 3 wizyty bo było ustawianie leków plamienia. Dzisiaj skończyłam 10 tydzień. Z tymi mdłościami to standard raz mam raz nie mam. Ale też wiem że przy obumarłej ciąży miałam mdłości i inne objawy aż do zabiegu, a trwało to około 5 tygodni. Więc to chyba żaden wyznacznik. Więc teraz już nawet się tym nie stresuje. Trzeba myśleć pozytywnie.
 
reklama
U mnie dzisiaj tak 🥰
A piersi prawie mnie nie bolą odkąd kupiłam miękkie staniki, tylko większe są.
 

Załączniki

  • IMG_2020.jpeg
    IMG_2020.jpeg
    32,7 KB · Wyświetleń: 67
Do góry