reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Moje piersi są tylko bardziej tkliwe ale nie bola. Ogólnie w ciąży niw rosły mi też jakoś bardzo, dopiero po, jak dostawałam pokarmu. I tak z rozmiaru małego B, robiło się dorodne D. Łudziłam się że coś zostanie po dzieciach a jak przestawałam karmić to były mniejsze niż przed 🤣
Teraz już się nie łudzę, będę się cieszyć większymi póki będą 🤣
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi co bierzecie i jakie (witaminy/kwas)? Są dziewczyny, którym lekarz do 3 miesiąca nie kazał brać nic ?
Biorę Pregne Start ale jeszcze nie byłam u lekarza więc nie wiem czy mi każe coś innego brać. W pierwszej ciąży to brałam chyba do 20 TC o ile dobrze pamiętam a po tym czasie zmieniłam na Pregnę Plus. Kwas foliowy to każda powinna od początku brać albo jeszcze lepiej metylowany folian. Ja muszę metylowany brać, bo zwykłego nie przyswajam.
 
Biorę Pregne Start ale jeszcze nie byłam u lekarza więc nie wiem czy mi każe coś innego brać. W pierwszej ciąży to brałam chyba do 20 TC o ile dobrze pamiętam a po tym czasie zmieniłam na Pregnę Plus. Kwas foliowy to każda powinna od początku brać albo jeszcze lepiej metylowany folian. Ja muszę metylowany brać, bo zwykłego nie przyswajam.
Też biorę pregna start, w pierwszej też brałam do 13tc 😊
 
Ja czekam jak na szpilkach do 29 czerwca bo nawet jeszcze nie widziałam zarodka 😩
Ja mam 30 czerwca. ☺️ I tylko odliczam dni 🙈

Chcę iść trochę jednak wcześniej... bo facet mi na 3 tygodnie wyjeżdża za granicę 🤦🏻‍♀️ Sobie wymyślił że, jedzie pilnować konstrukcji 😶🙃

A 6 lipca mam mieć u swojego w Medicover.
Najwyżej z wizyty mu video czat zrobię 😅
 
Pappa jest za darmo ale ono jest nieprecyzyjne. Jak jest wynik kiepski wtedy zaleca się zrobić płatne Nifty które daje już dużo dokładniejsze wyniki.
Ja jestem kompletnie nie w temacie jeżeli chodzi o te testy o których rozmawiacie. Widziałam jedynie, że to Nifty to są badania prenatalne. Powiedzcie proszę, czy to się zatem różni czymś od badań prenatalnych wykonywanych standardowo przez lekarza? Ja za kilka tygodni mam takie badanie i zastanawiam się czy o to chodzi czy to coś dodatkowego.
 
Ja mam 30 czerwca. ☺️ I tylko odliczam dni 🙈

Chcę iść trochę jednak wcześniej... bo facet mi na 3 tygodnie wyjeżdża za granicę 🤦🏻‍♀️ Sobie wymyślił że, jedzie pilnować konstrukcji 😶🙃

A 6 lipca mam mieć u swojego w Medicover.
Najwyżej z wizyty mu video czat zrobię 😅
Ja póki co idę sama na wizytę, myślę, że na prenatalne już pojedziemy razem :)
W ogóle jak byłam ostatnim razem u ginekologa to byłam świadkiem takiej żenującej sytuacji …
Było lekkie opóźnienie u pani doktor a poczekalnia przy jej gabinecie nie jest duża, ze względu na opóźnienie weszło już sporo osób w tym dwie pary - ciężarne ze swoimi partnerami.
W pewnym momencie weszła kobieta w widocznej ciąży.
Nikt jej nie ustąpił miejsca dobre 5 minut, żaden chłop dupy nie podniósł … nie wytrzymałam i sama zwolniłam jej krzesło 😳 Porażka dla mnie coś takiego naprawdę … przychodzą żeby wspierać swoje kobiety a inne mają głęboko.
 
Ja póki co idę sama na wizytę, myślę, że na prenatalne już pojedziemy razem :)
W ogóle jak byłam ostatnim razem u ginekologa to byłam świadkiem takiej żenującej sytuacji …
Było lekkie opóźnienie u pani doktor a poczekalnia przy jej gabinecie nie jest duża, ze względu na opóźnienie weszło już sporo osób w tym dwie pary - ciężarne ze swoimi partnerami.
W pewnym momencie weszła kobieta w widocznej ciąży.
Nikt jej nie ustąpił miejsca dobre 5 minut, żaden chłop dupy nie podniósł … nie wytrzymałam i sama zwolniłam jej krzesło 😳 Porażka dla mnie coś takiego naprawdę … przychodzą żeby wspierać swoje kobiety a inne mają głęboko.
Bardzo przykre. 😕
Niestety, czasami nawet i kobiety takie są.
 
reklama
L
No ja cały czas macham te cycki, sprawdzam czy na pewno dalej je czuć czy przypadkiem nie przeszły objawy ciążowe. To już paranoja powoli 🙈😅
Mnie przed okresem bardzo bolały, a potem jak mialam tak myślę zagnieżdżenie to przestaly bolec i sa po prostu większe i tak kłują bardziej.
 
Do góry