reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
O mamo 🙈 I nie było później ostrej 💩? 🤣
Ja sobie wcześniej zjadłam chłodnik i tak mnie zaczął okropnie brzuch boleć, wylądowałam w toalecie na dłużej 😭💩
Ale na szczęście już ok 😳
Może to będzie nauczka by się tak na to jedzenie nie rzucać 😂🙈
Nie wbrew pozorom po takim daniu czułam się mega szczęśliwa 🥰
 
Witam :)
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
Kilka słów o mnie:
Obecna ciąża będzie druga ciążą. Na pokładzie synek, który ma rok i 2 miesiące 🥰
2 bety wykonane, wynik z wczoraj 1130. Termin na 20 lutego. Wizyta dopiero 3 lipiec.
Pytanie do mam, które już posiadają starszaki. Jak to jest z noszeniem dzieciaków w ciąży? Ja dziś miałam sytuację że musiałam wejść z synkiem po schodach i teraz mam straszliwego stresa....
Ja mam corke 11 miesiecy. Nie da sie jej calkowicie nie nosic. Unikam tego jak moge, bawimy sie na podlodze, jemy na podlodze, tez mam stresa ze coś sie stanie bo mam krwiaka. No ale wyjścia nie mam, po pracy maz ja przejmuje a mieszkanie wola o pomste do nieba bo nie ma kto ogarnac. Ja sie coraz gorzej czuje, a w taki upal to juz w ogole masakra.
 
@Lilka92 chyba nie będę szla na betę chyba że coś mnie zaniepokoi. w poprzedniej ciąży też nie byłam. Musiałbym brać urlop lub jechać do Kielc. A powiedz do jakiego lekarza chodzisz i w którym szpitalu chcesz rodzić?
 
Już po 😊 serducho jest i prawie centymetr człowieka.

Założona karta ciąży i mnóstwo wypisanych badań, łącznie z krzywą jak mi glukoza wyjdzie wyższa niż 91 (w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową).

Ze względu na historie poronień dostałam duphaston 2x1 i acard.

Następna wizyta 18 lipca, a na kolejnej prenatalne i pobranie Nifty.
 

Załączniki

  • IMG_7512.jpeg
    IMG_7512.jpeg
    690,2 KB · Wyświetleń: 60
Chciałabym jeszcze odpowiedzieć na tematy poruszane wcześniej. Któraś dziewczyna pisała o lekach na alergie. Ja jestem alergikiem i juz w poprzedniej ciazy mialam zmienianą clatre na loratadyne galene.

Kleszcza miałam w sobotę. Mam sie obserwować bo teraz nie podaje sie antybiotyków profilaktycznie.
 
Nie wiem czy nie będę miała jutro przyspieszenia wizyty u lekarza. Zauważyłam delikatne plamienie. Niby się ustawiłam na jutro, ale jak w ciągu dnia to się nie powtórzy to chyba odwołam wizytę. W prawie identycznym momencie zaczęło się w poprzedniej ciąży.
 
Witam :)
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
Kilka słów o mnie:
Obecna ciąża będzie druga ciążą. Na pokładzie synek, który ma rok i 2 miesiące 🥰
2 bety wykonane, wynik z wczoraj 1130. Termin na 20 lutego. Wizyta dopiero 3 lipiec.
Pytanie do mam, które już posiadają starszaki. Jak to jest z noszeniem dzieciaków w ciąży? Ja dziś miałam sytuację że musiałam wejść z synkiem po schodach i teraz mam straszliwego stresa....
Witam serdecznie 🙂
 
reklama
Hej.
Witam się z Wami bardzo nieśmiało.czytam od początku i mam nadzieję, że zostanę na dłużej.
Jestem jeszcze przed terninem miesiączki ale testy wychodzą pozytywne, blade ale jednak😉
Jestem podobnie jak nasza gospodyni ze świętokrzyskiego
To moja druga ciąża. W domu mam juz energicznego dwulatka. Ciążą się cieszę ale również jestem pełna obaw. Teraz juz nie tylko wywróci się mój świat ale także mojego synka.
Życzę wszystkim miłych nudnych 9 miesięcy😘
Witam serdecznie 🙂
 
Do góry