reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Witam :)
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
Kilka słów o mnie:
Obecna ciąża będzie druga ciążą. Na pokładzie synek, który ma rok i 2 miesiące 🥰
2 bety wykonane, wynik z wczoraj 1130. Termin na 20 lutego. Wizyta dopiero 3 lipiec.
Pytanie do mam, które już posiadają starszaki. Jak to jest z noszeniem dzieciaków w ciąży? Ja dziś miałam sytuację że musiałam wejść z synkiem po schodach i teraz mam straszliwego stresa....
ja mam córkę 3 lata skończyła w styczniu ale jest cycolina😅 waży pewno z 18 kg a codziennie się zdarza że ja podnoszę.. mam z tyłu głowy że nie powinnam ale jak ona mówi mama tak bardzo kocham przytul na rączki..to nie mam serca jej odmówić
 
reklama
ja mam córkę 3 lata skończyła w styczniu ale jest cycolina😅 waży pewno z 18 kg a codziennie się zdarza że ja podnoszę.. mam z tyłu głowy że nie powinnam ale jak ona mówi mama tak bardzo kocham przytul na rączki..to nie mam serca jej odmówić
Dziś czytałam artykuły na stronie mamyginekolog i niby tam pisze że to ok. Niby druga ciąża a człowiek i tak panikuje 🙈
 
Przygotuj się na miksy różnych rzeczy. 🤣
W pierwszej ciąży jadłam śledzia z dżemem i to dosłownie śledź posmarowany dżemem 😎
O mamo 🙈 I nie było później ostrej 💩? 🤣
Ja sobie wcześniej zjadłam chłodnik i tak mnie zaczął okropnie brzuch boleć, wylądowałam w toalecie na dłużej 😭💩
Ale na szczęście już ok 😳
Może to będzie nauczka by się tak na to jedzenie nie rzucać 😂🙈
 
Witam :)
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
Kilka słów o mnie:
Obecna ciąża będzie druga ciążą. Na pokładzie synek, który ma rok i 2 miesiące 🥰
2 bety wykonane, wynik z wczoraj 1130. Termin na 20 lutego. Wizyta dopiero 3 lipiec.
Pytanie do mam, które już posiadają starszaki. Jak to jest z noszeniem dzieciaków w ciąży? Ja dziś miałam sytuację że musiałam wejść z synkiem po schodach i teraz mam straszliwego stresa....
Ja mam roczną córeczkę, chodzi sama, ale też trzeba ją nosić lub bujać do snu - mąż mnie odciąża, ale po schodach jak jestem sama to trzeba ją wnieść, do kszeselka włożyć, itp. niestety nie unikniemy noszenia 🙂 podobno jak było tak przed ciążą to nie powinno mieć to wpływu i wszystko powinno być w porządku 😊
Hej.
Witam się z Wami bardzo nieśmiało.czytam od początku i mam nadzieję, że zostanę na dłużej.
Jestem jeszcze przed terninem miesiączki ale testy wychodzą pozytywne, blade ale jednak😉
Jestem podobnie jak nasza gospodyni ze świętokrzyskiego
To moja druga ciąża. W domu mam juz energicznego dwulatka. Ciążą się cieszę ale również jestem pełna obaw. Teraz juz nie tylko wywróci się mój świat ale także mojego synka.
Życzę wszystkim miłych nudnych 9 miesięcy😘
Ooo, a już myślałam, że będę sama ze świętokrzyskiego - super 😀
Planujesz iść na betę?
 
Witam :)
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
Kilka słów o mnie:
Obecna ciąża będzie druga ciążą. Na pokładzie synek, który ma rok i 2 miesiące 🥰
2 bety wykonane, wynik z wczoraj 1130. Termin na 20 lutego. Wizyta dopiero 3 lipiec.
Pytanie do mam, które już posiadają starszaki. Jak to jest z noszeniem dzieciaków w ciąży? Ja dziś miałam sytuację że musiałam wejść z synkiem po schodach i teraz mam straszliwego stresa....
Witaj 😊 ja mam ponad 2 letnią córę, ale póki co wszystko robię normalnie jak przed ciążą, szczerze mówiąc nawet nie pomyślałam o tym żebym miała nie móc obecnie jej dźwigać 🙈 W sensie nie mam ku temu żadnych przeciwwskazań, dlatego póki jakikolwiek wysiłek fizyczny w dalszym ciągu jest u mnie obecny 🙂najlepiej dopytać lekarza co i jak i niech on zadecyduje czy w danym przypadku można dźwigać czy też nie ❤️
 
reklama
Witam :)
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
Kilka słów o mnie:
Obecna ciąża będzie druga ciążą. Na pokładzie synek, który ma rok i 2 miesiące 🥰
2 bety wykonane, wynik z wczoraj 1130. Termin na 20 lutego. Wizyta dopiero 3 lipiec.
Pytanie do mam, które już posiadają starszaki. Jak to jest z noszeniem dzieciaków w ciąży? Ja dziś miałam sytuację że musiałam wejść z synkiem po schodach i teraz mam straszliwego stresa....

Ja podnosiłam starszaka w drugiej ciąży. W tej czasem muszę czasem posadzić na huśtawkę czy do fotelika obu synków. Wychodzę z założenia, że natura wie co robi i kobiety opiekują się dziećmi często będąc w ciąży. Oczywiście warto trochę ograniczyć to podnoszenie na ile to możliwe, ale czasem się inaczej nie da :)
 
Do góry