reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Cześć, termin mam na początku lutego ale od rana źle się czuję. Cały czas mam mdłości ale regularnych skurczy brak. Czy to może być pierwszy objaw porodu? Czy ktoś tak miał?
 
Cześć, termin mam na początku lutego ale od rana źle się czuję. Cały czas mam mdłości ale regularnych skurczy brak. Czy to może być pierwszy objaw porodu? Czy ktoś tak miał?

Nic nie znaczy raczej, choć kazda z nas jest inna.
Ja sie czuje źle od jakiegos czasu i nic sie nie dzieje pomimo skurczy.
 
Trochę mnie nie było, a tu tyle się dzieje 🙈
Mam nadzieję że uda Wam się wytrzymać jak najdłużej, dobrze że jesteś po opieka lekarzy.
Ja od dwóch dni się stresuję i myślę, że coś tam szybciej się zadziała, co dziennie ćwiczymy by mała się przekręciła, w sobotę mamy 35 tydzień. Wczoraj byłam na zajęciach z położna na temat porodu. Po ostatnich z laktacji głowa taka była przepełniona informacjami, że szok, przez to jestem posiadaczką już laktatora z NENO 😂
Przed wczoraj dostałam w nocy biegunki i od razu w internet, przeczytałam co to może być i Google mówi że tak może być przed porodem, ale mamy jeszcze sporo czasu, bardziej myślę czy czujka mogła się jakoś skrócić przez te ćwiczenia teraz. We wtorek mamy wizytę u naszej Pani ginekolog.
Ja dzis tez wizyta i tez sprawdzamy czy jest glowką w dol. Powodzenia!
 
Ja dzis tez wizyta i tez sprawdzamy czy jest glowką w dol. Powodzenia!
My już po wizycie, mała się przekręciła i jest główką w dół 😁
Wszystko jest w porządku, 3 dni mamy brać jeszcze tylko luteinę, potem odstawimy też acard. Nasza Pani ginekolog poleciła na położna, która będzie z nami przy porodzie, nie wiem co o tym myśleć, bo cena mała nie jest. Ale mówi, że na tyle ile przeszliśmy do tej pory i że to jest najważniejszy moment w naszym życiu to poleca. Sama nie wiem… macie jakieś doświadczenie? Albo bierzecie swoją położna?
 
My już po wizycie, mała się przekręciła i jest główką w dół 😁
Wszystko jest w porządku, 3 dni mamy brać jeszcze tylko luteinę, potem odstawimy też acard. Nasza Pani ginekolog poleciła na położna, która będzie z nami przy porodzie, nie wiem co o tym myśleć, bo cena mała nie jest. Ale mówi, że na tyle ile przeszliśmy do tej pory i że to jest najważniejszy moment w naszym życiu to poleca. Sama nie wiem… macie jakieś doświadczenie? Albo bierzecie swoją położna?
Wspaniale !!

Ja dokladnie tak bralam za pierwszym razemi teraz biore. Jest najlepsza…. Absolutnie wspaniale wspominam porod. Uwazam ze warto…
 
Ja biegunki to mam od 2 dni :) Jutro ginekolog to trochę będę wiedziała co się dzieje. Oby przespać spokojnie noc
 
reklama
Cześć, termin mam na początku lutego ale od rana źle się czuję. Cały czas mam mdłości ale regularnych skurczy brak. Czy to może być pierwszy objaw porodu? Czy ktoś tak miał?
Myślę że to jeszcze nie muszą być objawy porodu, a raczej tego że dzieci jest duże. Pewnie się jeszcze pomęczysz :)
Znajomej czop odszedł 2 tygodnie przed porodem
 
Do góry