reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Z tym wątkiem prywatnym i „nie zamykaniem się na nowe osoby” to jest dla mnie trochę głupie. 🥴 Cała idea wątku prywatnego traci wtedy sens, po co go wtedy w ogóle tworzyć. To tak jakby grupa koleżanek stworzyła grupę prywatną na Facebooku o danej tematyce, dajmy na to „urodziny Patrycji” a założyciel fb by im napisał „ale nie zamykajcie się na ludzi, wielu z nich chce uczestniczyć w urodzinach Patrycji” 🤣 Dla mnie to tak wygląda. My tu nie jesteśmy na tym wątku lekarzami, jesteśmy zwykłymi dziewczynami które zaszły w ciążę i ze sobą piszą 🤭 Więc teoretycznie jak się zamkniemy w swojej grupie to kto na tym straci, codziennie piszemy o samopoczuciu, wizytach i tyle … Osoby które sobie dołączą później mają całe publiczne forum do dyspozycji, dalej mogą zadawać pytania itd. Nie są im chyba do życia potrzebne informacje, że nindzia dzisiaj miała ból głowy, Lilka jadła na obiad kotleta a Laurita pojechała na wakacje 😅 Możecie mnie zjechać ale takie jest moje zdanie w tym temacie.
No dobrze to powiedziałaś. Ja się z tobą zgadzam. Jak się okaże że z wątku głównego ktoś poczuje miętę to zawsze można dodać go do grupy. Ta dziewczyna co rozpętała tutaj taka dziwna aferę teraz bez problemu pisze teraz na mamach marcowych i nie rozumiem zupełnie jej oburzenia wtedy. Ten wątek prywatny jest moim zdaniem najlepszy i teraz jak najszybciej trzeba go założyć. To tak trochę jakby Krysia poskarżyła się pani w szkole, że dziewczynki z klasy nie chcą jej do swojej paczki. No ale żeby być w paczce trzeba cokolwiek pisać a nie tak z grubej rury wyjechać z pretensjami. Nie podoba mi się to podejście. Piszcie do Ani że chcemy ten wątek już teraz.
 
reklama
Hej ja mdłości czuję cały czas i dzisiaj już 2x wymioty . Nie wiem czy to nie wina duphastonu czy on tak nie działa na te mdłości ale dzisiaj mniepiersi bolą i już głupieje złe myśli mnie nachodzą 😔 🙈 Brzuch mnie lekko podobolewa na dole taki dyskomfort . A wizyta dopiero w piątek 😔
Tak źle się czuje na nic nie mam chęci ciągle bym spała ale zmuszam się do zrobienia czegoś 😅
 
Ja jutro mam wizytę, także do jutra jeszcze nie będę pisac, żeby mnie dodac do wątku prywatnego, żeby nie zapeszyc, bo na ostatniej wizycie 5+1 tc był tylko pęcherzyk ciążowy 6.5 mm.
 
Hej ja mdłości czuję cały czas i dzisiaj już 2x wymioty . Nie wiem czy to nie wina duphastonu czy on tak nie działa na te mdłości ale dzisiaj mniepiersi bolą i już głupieje złe myśli mnie nachodzą 😔 🙈 Brzuch mnie lekko podobolewa na dole taki dyskomfort . A wizyta dopiero w piątek 😔
Tak źle się czuje na nic nie mam chęci ciągle bym spała ale zmuszam się do zrobienia czegoś 😅
Tez myślę czy moje wymioty i mdłości to nie wina dupka..

U mnie dzisiaj były wymioty rano x3 i ciągle mam mdłości...

Kupiłam Pregna Vomi zobaczymy czy zadziała... Jak nie to ide do lekarza zapytać co mam zrobić 😭 bo ja nie daje rady rano...
 
Tez myślę czy moje wymioty i mdłości to nie wina dupka..

U mnie dzisiaj były wymioty rano x3 i ciągle mam mdłości...

Kupiłam Pregna Vomi zobaczymy czy zadziała... Jak nie to ide do lekarza zapytać co mam zrobić 😭 bo ja nie daje rady rano...
ja jeszcze miałam dzisiaj jakoś tak dziwnie biegunkę jak męczyly mnie zaparcia to dzisiaj latałam do kibelka już 3 razy 😔
Chyba że jelita się odetkaly 🙈
Ale i tak stresuja mnie te piersi 😔
 
To do końca dnia proszę dawać, co wpisywać w kalendarz, wieczorem jak córka pójdzie spać to na podstawie daty porodu zrobię listę na wątek zamknięty 😊
W sensie dodatkowe nowe osoby mają podać? Bo przecież na pierwszej stronie już są daty porodów to my które jesteśmy od początku chyba nie musimy ponownie ich podawać? 🤔
 
reklama
Do góry