reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a co myślicie o takim tsh ?
Dwa tygodnie temu robiłam badanie i wyszło mi 2,66 czyli takie już lekko ponad granicę. Lekarz mi kazał powtórzyć i zrobiłam też inne parametry tarczycowe, wyszły ok. Za to tsh spadło do 1,4 :o niby w normie ale zastawiania mnie że tak samo siebie spadło i czy nie za duży ten spadek?
W poprzedniej ciąży po powtórzeniu badań miałam już 3,5 TSH i leki. A teraz jest tak jakby w drugą stronę.
 
Miałam dzisiaj wizytę u mojego lekarza. Wszystko jest dobrze, jak to powiedział "piękna ciąża" i kazał odstawić luteinę 🙂 tak jak pisałam wyżej powiedzieliśmy już dzieciom i oprócz nich jeszcze teściom, bo mieszkamy koło siebie i już zaczęli dociekać co ja tak często do lekarzy chodzę 🤭 USG prenatalne umówione na 01.08, a termin porodu zmienił mi z 07.02 na 09.02.
Piękna dzidzia :)
 
Ja 1kg mniej i jestem załamana. Patrzę na wagę tylko podczas wizyt, gdzie mnie ważą położne. Mam wagę w domu, ale nie mam czasu się ważyć, zresztą powinno się ważyć raz w tygodniu o tej samej porze.
U mnie powodem pewnie jest skrajnie niskie tsh tak jak w pierwszej ciąży 😪 obecnie ważę 50kg
Ważyłam tyle we wczesnej podstawówce :D :D :D
 
Dziewczyny a co myślicie o takim tsh ?
Dwa tygodnie temu robiłam badanie i wyszło mi 2,66 czyli takie już lekko ponad granicę. Lekarz mi kazał powtórzyć i zrobiłam też inne parametry tarczycowe, wyszły ok. Za to tsh spadło do 1,4 :o niby w normie ale zastawiania mnie że tak samo siebie spadło i czy nie za duży ten spadek?
W poprzedniej ciąży po powtórzeniu badań miałam już 3,5 TSH i leki. A teraz jest tak jakby w drugą stronę.


Ja mam bardzo podobnie. Na samym początku ciąży tsh miałam chyba 2,2 a ostatnio 1,4. Zdziwiłam się, że spadło bo zazwyczaj rośnie. Wczoraj pytałam o to mojego lekarza to powiedział, że trzeba sprawdzać dalej (czyli w przyszłym miesiącu) bo może jeszcze urosnąć i tyle.
 
Nawet Spotify mi mówi, że gruba jestem 🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_2013.jpeg
    IMG_2013.jpeg
    17,5 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny, może któraś z Was pochodzi z okolic Krakowa i kojarzy Centrum Medyczne Semedica?
Wybieram się tam na badania prenatalne i szukam opinii :)
 
reklama
Do góry